Brak chętnych do odśnieżania Chwaszczyna

Przeprowadzone dwa przetargi na zimowe utrzymanie dróg w rejonie sołectwa Chwaszczyno nie wyłoniły wykonawcy, który będzie dbał o nasze drogi w okresie zimowym.

Z informacji, które uzyskaliśmy od przedstawicieli Referatu Komunalnego i Infrastruktury Drogowej w Urzędzie Gminy Żukowo, z powodu braku oferentów nie wyłoniono wykonawcy zimowego utrzymania dróg i przetarg został unieważniony.

Jak informowaliśmy Państwa w artykule: „Kto odśnieża Chwaszczyno i Tuchom? Dowiemy się 6 grudnia”, oferty na odśnieżanie i zwalczanie śliskości zimowej sołectwa: Chwaszczyno, Nowy Świat, Tuchom miały wpływać do 6 grudnia do godz. 10:00.

Zapytaliśmy przedstawicieli UG Żukowo o to, kto będzie odśnieżał Chwaszczyno na wypadek opadów śniegu w czasie, gdy nie zostanie wyłoniony wykonawca zimowego utrzymania dróg i poprosiliśmy o podanie kontaktu do osoby odpowiedzialnej za powyższe.

W okresie zimowym do czasu wyłonienia wykonawcy zimowego utrzymania dróg teren sołectwa Chwaszczyno interwencyjnie odśnieża firma „Pod Skarpą”.

Osobą z ramienia gminy koordynującą akcję zima jest Andrzej Kukliński w godz. 7:30 – 15:30, tel.: 885-800-400.

Sprawy można zgłaszać także do sołtysów, którzy również są upoważnieni do kontaktu z wykonawcą usługi odśnieżania.

Pozostaje nam czekać do ogłoszenia następnego przetargu i mieć nadzieję na szybkie wyłonienie wykonawcy…

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.