Biuletyn nr 3/2019 – Spotkanie dot. ul. Norwida oraz MPZP w rejonie jez. Wysockiego

W bieżącym biuletynie sołeckim znajdą Państwo informacje na temat:

1) Spotkania z mieszkańcami w sprawie budowy ulicy Norwida w Chwaszczynie, które odbędzie się w środę 20 lutego o godz. 19.30 w Strefie Kultury w Chwaszczynie.
2) Spotkania z mieszkańcami w sprawie wyłożonych do publicznego wglądu projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla części wsi Chwaszczyno w rejonie Jeziora Wysockiego oraz w rejonie pomiędzy ulicami Gdyńską i Mickiewicza, które odbędzie się w środę 20 lutego o godz. 20.00 w Strefie Kultury w Chwaszczynie.

Spotkanie w sprawie budowy ulicy Norwida w Chwaszczynie

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców rozpoczęciem budowy ulicy Norwida w Chwaszczynie w celu ustalenia warunków rozpoczęcia prac. Spotkanie odbędzie się w środę 20 lutego o godz. 19.30 w Strefie Kultury w Chwaszczynie.

Spotkanie w sprawie wyłożonych do publicznego wglądu projektów MPZP

Zapraszam mieszkańców Chwaszczyna na sołeckie spotkanie na temat wyłożonych do publicznego wglądu projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla części wsi Chwaszczyno w rejonie Jeziora Wysockiego oraz w rejonie pomiędzy ulicami Gdyńską i Mickiewicza. Spotkanie odbędzie się w środę 20 lutego o godz. 20.00 w Strefie Kultury w Chwaszczynie.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu rozwiązaniami w rejonie pomiędzy ulicami Gdyńską i Mickiewicza odbędzie się w dniu: 20 lutego 2019r. o godz. 12:00 w siedzibie Urzędu Gminy w Żukowie, ul. Gdańska 52, 83-330 Żukowo, w sali nr 10 (sala konferencyjna).

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu rozwiązaniami w rejonie jeziora Wysockiego odbędzie się w dniu: 21 lutego 2019r. o godz. 13:00 w siedzibie Urzędu Gminy w Żukowie, ul. Gdańska 52, 83-330 Żukowo, w sali nr 10 (sala konferencyjna).

Uwagi do w/w projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz prognoz oddziaływania na środowisko należy składać z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy:
– w formie pisemnej na adres Urzędu Gminy Żukowo, ul. Gdańska 52, 83-330 Żukowo;
– w formie ustnej do protokołu w Urzędzie Gminy Żukowo, ul. Gdańska 52, Żukowo, pokój nr 21;
– za pomocą środków komunikacji elektronicznej, bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem, o który m mowa w ustawie z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym w nieprzekraczalnym terminie do dnia 12 marca 2019 r.  Organem właściwym do jest Burmistrz Gminy Żukowo.

Projekty planów znajdują się na stronie:
https://bip.zukowo.pl/Article/get/id,77902.html – dla rejonu jeziora Wysockiego
https://bip.zukowo.pl/Article/get/id,77895.html – dla rejonu pomiędzy ulicami Gdyńską i Mickiewicza

Nadesłane:

​​​Jolanta Wiercińska
​sołtys sołectwa Chwaszczyno 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.