Ostatnie wolne miejsca na kurs języka angielskiego i niemieckiego w Chwaszczynie

Chcesz nauczyć się mówić po angielsku lub niemiecku? Obawiasz się, że zajęcia nie są dla Ciebie? Uważasz, że osoby po 50 roku życia niczego nie mogą się już nauczyć?
Nic bardziej mylnego, powinniśmy przez całe życie rozwijać się, ze szczególnym uwzględnieniem ćwiczenia naszej pamięci, która nie ćwiczona, jest mniej sprawna.

Zapraszamy wszystkie osoby po 50 roku życia, zamieszkujące województwo Pomorskie do udziału w szkoleniu z języka niemieckiego lub angielskiego.

Proponujemy zajęcia w miłej atmosferze z nastawieniem na rozwijanie mówienia w innym języku, w taki sposób, byś mógł/mogła porozumieć się z Obcokrajowcem.

Szkolenia trwa 240 godzin i jest zakończone egzaminem, o który też nie musisz się martwić. W trakcie zajęć będą omówione wszystkie typy zadań, które mogą się tam pojawić. Jeśli, nie zdasz egzaminu, nie ponosisz żadnych kosztów. Kurs jest darmowy.

Projekt zakłada realizację darmowych kursów językowych z zakresu języka niemieckiego i angielskiego na poziomie A, B lub C. W ramach projektu tworzone są 12-osobwe grupy, które biorą udział w kursie trwającym 240 godzin lekcyjnych.
Po zakończeniu kursu każdy uczestnik musi wziąć udział w egzaminie zewnętrznym TGLS, który jest realizowany w miejscu zajęć.

W projekcie mogą wziąć udział osoby, które spełniają wszystkie poniższe warunki:
– w wieku 50 lat i więcej (osoby w wieku aktywności zawodowej czyli do 74 lat)
– uczące się̨, pracujące lub zamieszkujące na obszarze województwa pomorskiego;

W przypadku osób pracujących istotne jest, aby były pracownikami sektora MMŚP, czyli mikro-, małych lub średnich przedsiębiorstw. W projekcie nie mogą wziąć udziału osoby pracujące w dużych przedsiębiorstwach (zatrudniających ponad 249 osób) oraz pracownicy sektora publicznego (np. szkoły publiczne, urzędy, biblioteki itp.).
Zapewniamy materiały szkoleniowe dla uczestników.

Pamiętajmy o tym, że talenty nie są naszą zasługą, jednak liczy się to jak je wykorzystujemy.

Więcej informacji martyna.gora@sim.edu.pl tel. +48 500 372 757

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.