Biuletyn nr 1/2018 sołectwa Chwaszczyno

 

W bieżącym biuletynie sołeckim znajdą Państwo informacje na temat:
– ogłoszonego przez Burmistrza Gminy Żukowo programu utwardzania dróg gminnych płytami YOMB na rok 2018,
– spotkania organizacyjnego grup i organizacji, które są zainteresowane korzystaniem z nowego obiektu Strefy Kultury w Chwaszczynie,
– nowego placu zabaw przy ul. Jeziornej/Bursztynowej – poszukujemy miejscowego architekta,
– przygotowanych atrakcji z okazji 3-cich urodzin Modelscy Sport Club – zaproszenie do udziału w bezpłatnych zajęciach i konsultacjach.
Program utwardzania dróg gminnych płytami YOMB na rok 2018r.  
WAŻNE!! Do 2 lutego br. należy składać wnioski o utwardzenie dróg gminnych płytami YOMB w 2018r. Osoby zainteresowane ułożeniem płyt na nieutwardzonych odcinkach zachęcam do zapoznania się z nowymi zasadami wspólnego utwardzania dróg. Spotkanie informacyjne odbędzie się we wtorek 16 stycznia o godz. 19.00. Miejsce spotkania zostanie potwierdzone pod koniec bieżącego tygodnia.
http://www.zukowo.pl/Burmistrz_Gminy_Zukowo_oglasza_nabor_wnioskow_do_programu_utwardzania_drog_gminnych_plytami_Yomb_na_rok_2018,27,4603

Spotkanie organizacyjne Strefy Kultury w Chwaszczynie
Dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie pani Aleksandra Rogalewska zaprasza grupy i organizacje zainteresowane korzystaniem z obiektu Strefy Kultury, na spotkanie które odbędzie się 17 stycznia 2018 roku (środa) o godz. 19.00  w obiekcie Strefy przy ul. Żeromskiego 9 w Chwaszczynie. Nowo powstałym obiektem będzie zarządzać Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, a sama Strefa Kultury ma służyć przede wszystkim działaniom społeczno – kulturalnym organizowanym dla mieszkańców Chwaszczyna i okolic. Ze względów organizacyjnych prośba o potwierdzenie obecności na adres a.rogalewska@okis-zukowo.pl do poniedziałku 15 stycznia 2018 r.

Nowy plac zabaw przy ul. Jeziornej/Bursztynowej – poszukujemy miejscowego architekta
Dzięki ofiarności naszych mieszkańców udało się nieodpłatnie pozyskać teren o powierzchni 2000 m2 na potrzeby osiedlowego placu zabaw i siłowni u zbiegu ul. Jeziornej i Bursztynowej. Z założenia budowa tego miejsca spotkań ma być owocem współpracy Mieszkańców, Sołectwa, Przedsiębiorców i Gminy Żukowo. Planowany termin oddania I etapu to 2018 r.

W związku z powyższym poszukujemy wśród mieszkańców Chwaszczyna architekta, który nieodpłatnie opracuje projekt tego placu zabaw z uwzględnienie potrzeb Mieszkańców. Osoby chętne proszę o kontakt z Jackiem Fopke pod nr tel. 693 714 824.

Prośba również o podpowiedź kogo po sąsiedzku można poprosić o pomoc przy tym wspólnym zadaniu.

Przygotowane atrakcje z okazji 3-cich urodzin Modelscy Sport Club
W dniach 10-16 stycznia Modelscy Sport Club zaprasza do udziału w bezpłatnych zajęciach i konsultacjach.Szczegóły na załączonym plakacie oraz stronie FB klubu.
https://www.facebook.com/modelscy.sportclub/

​​​Jolanta Wiercińska
​sołtys sołectwa Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.