Bieżące utrzymanie dróg na terenie Gminy Żukowo

Ponownie przypominam, iż problemy wynikające ze stanu lokalnych dróg należy zgłaszać do Urzędu Gminy Żukowo. Sołtys nie dysponuje własnym sprzętem ani kruszywem, które samodzielnie wskazuje do poprawienia nawierzchni drogi. Sprawy zgłaszane do sołtysa są przekazywane do Referatu Komunalnego Urzędu Gminy Żukowo.

W dniu dzisiejszym otrzymałam informacje od pana Andrzeja Kuklińskiego, iż ze względu na zamarzniętą ziemię nie może jeszcze rozpocząć się równanie dróg.

Według informacji zostały również naprawione odcinki dróg, które urzędnicy określili jako nieprzejezdne. Pozostałe drogi będą włączone do poprawy nawierzchni w ramach równania dróg.

Dane do kontaktu:
Referat Komunalny i Infrastruktury Drogowej
Drogi, tel.: +48 (58) 685-83-88, +48 (58) 685-83-57, pokój 3
Koordynator p. Andrzej Kukliński.

Jolanta Wiercińska
sołtys sołectwa Chwaszczyno

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.