Biesiada na Dzień Sąsiada w Tuchomiu!

KGW Tuchom, Rada Sołecka i Radny Gminy Żukowo Stanisław Groth zapraszają mieszkańców Tuchomia na integracyjne ognisko 6 maja (sobota) o godz. 17:00 w Dworku „Oleńka” w Tuchomku. Wcześniej, bo o godz. 14:00, mieszkańcy posprzątają swoje sołectwo.

Tuchomianie łączą przyjemne z pożytecznym. Sobotni dzień poświęcą na społeczną pracę, po której spotkają się przy ognisku i biesiadzie z okazji organizowanego Dnia Sąsiada.

Sprzątanie Tuchomia rozpocznie się o godz. 14:00. – Zapraszamy tych, którzy lubią, gdy wokół nich jest czysto i schludnie – zachęcają organizatorzy. – Każda para rąk na wagę złota. Zaangażujcie dzieci, swoją postawą nauczmy je dbać o miejsce, w którym mieszkamy. Spotykamy się przy świetlicy wiejskiej w Tuchomiu.

dzien sasiada tuchom 1

Sprzątanie Tuchomia swój finał będzie miało w Dworku „Oleńka” w Tuchomku, gdzie na wszystkich czeka ognisko i wspólna, taneczna biesiada.

dzien sasiada tuchom 3

 

opracowanie na podstawie: tuchom.net

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.