Bieg o Złotą Górę – Kaszuby Biegają 2014

20 września br. o godz. 11 wystartuje z Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu Złota Góra k.Kartuz dziewiąty bieg w ramach cyklu Kaszuby Biegają 2014. Bieg o Złotą Górę długości 10 km prowadzić będzie bardzo malowniczymi terenami wokół jeziora Brodno Wielkie. Trasa w połowie prowadzi drogami asfaltowymi natomiast w drugiej części drogami polnymi.

 

Uroczystego Startu dokona burmistrz Kartuz Mirosława Lehman.

Wszyscy zawodnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnej kawiarenki oraz gorącej zupki po biegu. W bazie biegu dostępne będą toalety, szatnie oraz prysznice. Każdy, który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal oraz punkty do klasyfikacji generalnej. Najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymają nagrody. Nadzór nad bezpieczeństwem sprawować będą: Komenda Policji Kartuzy, Powiatowa Straż Pożarna w Kartuzach, Straż Gminna Kartuzy oraz Powiatowe Centrum Zdrowia.

Po ośmiu biegach w klasyfikacji generalnej prowadzą Barbara Bączek- Motała z Rumi oraz Łukasz Kujawski z Żukowa.
Złota Góra leżąca na terenie gminy Kartuzy to jedno z najpiękniejszych miejsc na Kaszubach.

medal-zg

Dodatkową atrakcją będą zmagania żeglarzy w regatach o Mistrzostwo Kartuz w klasach: Optymist, Cadet, Vaurien oraz OMEGA.
Zapraszamy.

Więcej na stronie www. Kaszuby Biegają.pl

 

 

SM0 1846

 

SM0 1908

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.