Asfalt na ul. Nałkowskiej

Dnia 8 grudnia br. zakończono prace przy modernizacji ul. Nałkowskiej w Chwaszczynie.

Prace polegały na utwardzeniu asfaltem odcinka od ul. Oliwskiej na długości 140 mb. W celu wzmocnienia nawierzchni przed kruszeniem się asfaltu na obrzeżach wtopiono krawężniki betonowe oraz utwardzono pobocza frezem asfaltowym.

Prace wykonywała firma MTM z Gdyni, która wykonała je zgodnie z techniką budowlaną. Ul. Nałkowskiej jest drogą często uczęszczaną przez firmy posiadające siedziby przy tej ulicy, jak również co niedzielę przez klientów odwiedzających giełdę samochodową znajdującą się na terenie GS.

W imieniu Właścicieli Firm, Mieszkańców posiadających domy przy tej ulicy, jak i swoim bardzo dziękuję Burmistrzowi Gminy Żukowo Panu Wojciechowi Kankowskiemu, Radnemu Panu Jackowi Fopke oraz pozostałym Radnym Rady Miejskiej w Żukowie za zaangażowanie. Dziękuję również urzędnikom: Panu Kierownikowi Wiesławowi Pałce i Panu Jakubowi Doniec za realizację modernizacji tej ulicy.

Radny Powiatowy Piotr Fikus

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.