ALEJKI NA CMENTARZU WYŁOŻONE NOWĄ KOSTKĄ BRUKOWĄ – ETAP I

Do końca października bieżącego roku zakończyły się prace przy wymianie zniszczonej już betonowej nawierzchni alejek na kostkę brukową nawiązującą do otoczenia Małego Kościoła.

Na ten cel Powiat Kartuski przekazał Naszej Parafii kwotę 20 000,00 zł, co stanowi część udziału, w skład którego wchodzą również środki Parafii i od sponsorów. Sponsorami przy tej inwestycji byli: Firma POLGRAVEL – Borowiec i Wykonawca – FB – JELCZ Sp. z o. o.

Chciałbym podziękować Zarządowi Powiatu Kartuskiego jak i wszystkim Radnym Powiatowym, za podjęcie decyzji o przekazaniu na ten cel powyższej kwoty.

Dziękuję również Pani Prezes Firmy POLGRAVEL Pani Krystynie Antoninie Podłuskiej, jak i Franciszkowi i Sławomirowi Bergańskim.

W roku 2018 wspólnie z Proboszczem Piotrem Grubą planujemy wykonanie Etapu II – (dokończenie alejek na starym cmentarzu), w związku z tym będę również zabiegał o wsparcie finansowe z Powiatu Kartuskiego.

Piotr Fikus
Radny Powiatu Kartuskiego

 

IMG 1710IMG 1710IMG 1710

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.