Akcja „Palemka” i obchody 33. Światowego Dnia Młodzieży w Chwaszczynie w TVP 3

Młodzież przygotowująca się do wyjazdu do Panamy na spotkanie z papieżem Franciszkiem po raz kolejny zorganizowała akcję „Palemka”. Dochód ze sprzedaży własnymi siłami przygotowanych gałązek zostanie przeznaczony na pokrycie części kosztów związanych z wyjazdem. Materiał telewizyjny z tego wydarzenia przygotowali redaktorzy magazynu katolickiego „Droga” w TVP 3.

Palemki przygotowywało łącznie kilkadziesiąt osób. Młodzieży pomagały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Tuchomiu. Palemki przygotowano z bukszpanu, bazi i kolorowych kłosów. Udało się związać aż 1000 gałązek.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia, które przygotowali redaktorzy magazynu katolickiego „Droga” w TVP 3:

Więcej informacji nt. ŚDM Panama: www.kierunekpanama.pl lub w parafii w Chwaszczynie: tel. 58 552-80-83, e-mail: chwaszczyno@diecezja.gda.pl

O przygotowaniach do ŚDM w Panamie pisaliśmy także w osobnym artykule:

„Przygotowania do ŚDM w Panamie.”

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.