Ach, cóż to była za impreza!!! – relacja z festynu nadesłana przez szkołę

 

 

Podczas tegorocznego Festynu Rodzinnego 30 maja działo się wiele!!! Obchodzony był pod hasłem: 25 lat drogi do wolności i przyniósł mnóstwo satysfakcji wszystkim uczestnikom. Najmłodsi mogli już od godzin rannych korzystać z wielu atrakcji: różnorodnych zjeżdżalni, basenu z ogromnymi kulami, samochodzików, trampoliny. Później już i starsi uczestnicy imprezy także z wielkim zapałem ruszyli do szturmowania tych atrakcyjnych urządzeń. Śmiechu i radości było co nie miara.

 

Uczniowie szkoły w ramach zajęć sportowych uczestniczyli w tym dniu w trójboju lekkoatletycznym (klasy I – III), rozgrywkach w piłkę nożną, sztafecie, rzucie piłką lekkoatletyczną (klasy IV – VI), w rozgrywkach w piłkę siatkową, sztafecie 10 razy na 100 m (klasy I – III gimnazjum).

 

W trakcie festynu mogliśmy obejrzeć Wiosenny teatrzyk ekologiczny w wykonaniu uczniów klasy II a, występ chóru szkolnego, laureatów Konkursu piosenki dla klas I – III, dzieci z przedszkola w Chwaszczynie Arka Noego oraz pokazy taneczne.

 

Przeprowadziliśmy lub ogłosiliśmy mnóstwo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, m.in.: Dajemy drugie życie śmieciom, Bezpieczni w ruchu drogowym, Jak zmieniała się moja rodzina od roku 1989?

 

Największym zainteresowaniem cieszył się Rodzinny Bieg Przełajowy, w którym wzięło udział ponad 40 osób (rodziny z dziećmi). Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni, a budowanie napięcia poprzez losowanie nagród było dalszym ciągiem rywalizacji sportowej. Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu i zapewniamy, iż będzie on stałym wydarzeniem podczas kolejnych festynów rodzinnych. Imprezę uświetnił także pokaz straż pożarnej OSP Chwaszczyno.

 

Duże wrażenie na wszystkich uczestnikach zrobiła Kawiarenka z pysznościami przygotowana przez Rodziców. Dzięki temu Rada Rodziców pozyskała liczne fundusze, które na pewno przyczynią się do podjęcia wspólnych działań mających na celu rozwój naszej placówki. Gratulacje i ogromne podziękowania!!!

 

W imieniu całej społeczności szkolnej ZPG i SP w Chwaszczynie składamy podziękowania dla sponsorów i osób, dzięki którym odbywa się tegoroczny Festyn Rodzinny:

 

1. Burmistrzowi Gminy Żukowo Jerzemu Żurawiczowi
2. Radzie Sołeckiej w Chwaszczynie
3. Radzie Rodziców przy naszej szkole
4. Radnemu Powiatowemu Piotrowi Fikusowi
5. Stowarzyszeniu „Samorządność”
6. Ochotniczej Straży Pożarnej w Chwaszczynie
7. Piotrowi i Dorocie Pundzis Firma „Alexander”
8. Teresie i Marianowi Mielewczyk Firma „Elgrunt”
9. Kazimierzowi i Witoldowi Szmidtke Ubojnia Drobiu
10. Annie i Jerzemu Brzezińskim Firma „Marcopol”
11. Dariuszowi i Tomaszowi Aleksandrowicz „Triada Augusto Pomorze”
12. „Unilever Polska” S.A. Oddział lodów i produktów mrożonych- Zakład Produkcyjny w Baninie
13. Barbarze i Piotrowi Pospiesznym „Dworek Oleńka”
14. Elżbiecie Papierskiej
15. Henrykowi Lotkowskiemu
16. Małgorzacie Cyrockiej

 •   

  {gallery}2014/2014-06/festyn-chwaszczyno{/gallery}

   

  Skomentuj

  Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.