37-latek utonął w Jeziorze Osowskim w Chwaszczynie.

Autor: Michał Witt

W niedzielę około godziny 14, mężczyzna (37-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego) zanurzył się w Jeziorze Osowskim i przez dłuższy czas nie wypływał. Zostały zaalarmowane służby. Na miejsce przybył między innymi zastęp GCBA z OSP Chwaszczyno. Mieli za zadanie zabezpieczenie terenu oraz przygotowanie miejsca do wodowania łodzi. Na miejsce zdarzenia przybył również zastęp nurków z PSP Kartuzy (GCBA, SLRr z łodzią). Po zwodowaniu łodzi nurkowie z Kartuz przystąpili to poszukiwań za pomocą kamery. Poszukiwania trwały dwie godziny. Ciało topielca wyłowili około godziny 16. Sprawę wyjaśnia Policja.

Na miejscu w akcji udział wzięli:

-OSP Chwaszczyno (GCBA)
-JRG Kartuzy |
-JRG 2 Gdańsk  (SRw)
-Policja

fot. OSP Chwaszczyno

Źródło: OSP Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.