28 czerwca najbliższa zbiórka odpadów elektronicznych i elektrycznych

{module do-reklamy-intertekst|none}

Przypominamy o zbiórkach i odbiorach odpadów elektronicznych i elektrycznych. Najbliższa odbędzie się w piątek 28 czerwca 2013 r.

 

 

Ostatnia w tym roku odbędzie się 26 lipca 2013 roku (piątek).

 

Bezpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego (RTV, AGD itp.) i elektronicznego (komputery, monitory itp.), zostanie przeprowadzona przez ZAKŁAD RECYKLINGU PESTAR ze Starogardu Gdańskiego. Wszelkie pytania pod numerem tel. 606 611 721; 664 178 812.

 

Punkt odbioru elektroodpadów zlokalizowany będzie w Chwaszczynie zbiórka przy ul. Oliwskiej 139, na parkingu Biedronki w godz. 13.45-14.45,

 

Prosi się osoby zainteresowane o dostarczenie elektroodpadów wyłącznie w wyznaczonych godzinach i miejscach.

 

W przypadku osób starszych jest możliwy odbiór elektroodpadów z posesji po uprzednim poinformowaniu kierowcy lub sołtysa.

 

 

 

źródło:zukowo.pl

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.