20. edycja Turnieju Niepodległościowego w Futsalu w Chwaszczynie

Uprzejmie informujemy, że w dniu 11 listopada 2016 r. w hali sportowo-widowiskowej przy Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie, przy ul. Mickiewicza 20, w godzinach od 10:00 do 17:00 Zarząd Diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej wraz z oddziałem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy parafii pw. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie organizuje Turniej Niepodległościowy w Futsalu dla Grup Katolickich. Zawody mają za zadanie propagować zdrowy i aktywny tryb życia wśród młodzieży.

W tym roku przypada już 20. edycja organizacji Turnieju Niepodległościowego, zatem impreza ta ma już swoją bogatą tradycję. Przez wiele lat zawody odbywały się w Redzie, jednak dzięki uprzejmości władz Gminy Żukowo turniej kolejny raz zostanie zorganizowany na terenie Gminy Żukowo. KSM AG prowadzi wiele konkursów o charakterze sportowym. Młodzież z oddziału Archidiecezji Gdańskiej m.in. pięciokrotnie organizowała Mistrzostwa Polski w Futsalu dla Grup Katolickich.

Oprócz działalności w dziedzinie rozwoju sportu i kultury Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej realizuje różne akcje katolickie, głównie te skierowane do młodzieży. Same struktury KSM-u skupiają w swoim Stowarzyszeniu osoby w wieku od czternastego do trzydziestego roku życia. KSM AG organizuje cyklicznie m.in.:

• drogę krzyżową na Kalwarii Wejherowskiej,
• szkolenia dla liderów,
• dni skupienia,
• Turniej Niepodległościowy,
• pielgrzymki zarówno w Polsce, jak i za granicą,
• wyjazdy na Światowe Dni Młodzieży,
• całoroczne kursy z języka angielskiego dla dzieci młodzieży oraz dorosłych.

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Turnieju Niepodległościowym. Będziemy zaszczyceni Państwa obecnością.

Z poważaniem
W imieniu Zarządu Diecezjalnego KSM AG

Kamil Ustarbowski
Prezes KSM AG

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.