19-latek okradał współpracowników w chwaszczyńskim dyskoncie

 

Zarzut kradzieży pieniędzy przedstawili policjanci 19–latkowi z Gdańska. Mężczyzna okradł kilka osób, z którymi pracował w jednym z dyskontów w Chwaszczynie. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Do kradzieży dochodziło w przeciągu kilku dni na przełomie czerwca i lipca br. Jeden z pracowników zorientował się, że z pozostawionych w szatni rzeczy zginęło mu 150 złotych. Następnego dnia kolejnej osobie także zginęły pieniądze. Tym razem było to już 300 zł. Kiedy zdarzenia tego typu powtórzyły się jeszcze kilka razy pracownicy poinformowali o tym policję.

 

Funkcjonariusze szybko ustalili podejrzewanego o wszystkie te kradzieże. Okazał się nim 19-letni współpracownik zgłaszających. Mężczyzna wykorzystując fakt, że szatnia była ogólnodostępna, a szafki otwarte, okradał swoich kolegów. Łącznie ukradł 800 złotych.

 

Wczoraj nieuczciwy współpracownik usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: pomorska.policja.gov.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.