10-lecie KS Chwaszczyno – 26 maja na stadionie w Chwaszczynie.

{module do-reklamy-intertekst|none}


Zarząd Klubu Sportowego „CHWASZCZYNO” zaprasza wszystkich sympatyków piłki nożnej oraz mieszkańców wraz z rodzinami na uroczystość 10-lecia klubu, która odbędzie się 26 maja 2013 r. – niedziela na stadionie w Chwaszczynie.

 

Dla dzieci przewidzianych jest wiele atrakcji m.in. konkursy z nagrodami, zjeżdżalnia dmuchana, trampolina, zamek dmuchany.

 

W programie między innymi:


11.00 Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci


14.30 Zakończenie turnieju oraz wręczenie pucharów i pamiątkowych medali wszystkim uczestnikom, pokaz Freestyle Football czyli sztuka wykonywania trików z piłką i nowe sztuczki piłkarskie


15.00 Część oficjalna. Powitanie gości. Podsumowanie 10-letniej działalności Klubu. Wręczenie podziękowań.

 

MECZ pomiędzy:

OLD STARS CHWASZCZYNO : GWIAZDY POMORSKIEJ PIŁKI


W zespole Gwiazd wystąpią: Grzegorz Niciński, Dariusz Ulanowski, Jacek Grembocki, Aleksander Cybulski, Tomasz Korynt, Paweł Kryszałowicz, Andrzej Głąbiński i jeszcze kilku innych znanych piłkarzy.

W przerwie meczu kolejny pokaz wykonywania trików z piłką oraz konkursy dla dzieci z nagrodami.{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.