Zmarł potrącony w niedzielę mężczyzna.

 

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

Jak informuje portal kartuzy.info niedzielny wypadek w Chwaszczynie ma tragiczny finał. Potrącony wówczas mężczyzna w stanie nieprzytomnym i z licznymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Niestety jego stan okazał się zbyt poważny. Poszkodowany zmarł następnego dnia. Policji udało się jednak ustalić sprawcę wypadku, który uciekł z miejsca zdarzenia.

 

 

Do wypadku doszło wczesnym popołudniem, kiedy to 50-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego został potrącony przez jadącego w kierunku Żukowa fiata. Kierowca samochodu zamiast zatrzymać się i udzielić pomocy, odjechał, próbując uniknąć odpowiedzialności.

 

Poszkodowany w poważnym stanie trafił do szpitala, gdzie podjęto walkę o jego życie. W tym samym czasie funkcjonariusze policji przystąpili do działań zmierzających do ustalenia tożsamości sprawcy.

 

– Przesłuchano świadków i skorzystano z monitoringu w Żukowie. W ten sposób udało się dotrzeć do 31-letniego mężczyzny. Jeszcze we wtorek rano wykonywane były z nim czynności w naszej komendzie. Wkrótce okaże się czy i jakie zarzuty usłyszy – przyznaje Jarosława Krefta z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

 

więcej informacji : kartuzy.infoKolejny wypadek wydażył się w poniedziałek około godz. 17.00 w Chwaszczynie 46-letni mężczyzna został potrącony na przejściu dla pieszych. Mężczyzna ze złamaniami obu nóg, złamaniami kości łopatkowej i ogólnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Pieszego potrąciła jadąca w kierunku Gdyni 72-latka.


{module dol-artykulu|none}

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.