Zbiórka środków na zakup płyt YOMB do ułożenia na ul. Sambora I w Chwaszczynie

W porozumieniu z Burmistrzem Gminy Żukowo Panem Wojciechem Kankowskim mieszkańcy ul. Sambora wynegocjowali możliwość ułożenia jeszcze w 2018 roku dodatkowych 500 szt. płyt na ul. Sambora I.

Dzięki bardzo dobrej współpracy sąsiedzkiej udało się już zebrać 15 000 zł.

Brakująca kwota na zakup płyt to 4 000 zł. Płyty zostaną zakupione przez mieszkańców i ułożone na koszt Gminy Żukowo, przez pracowników Spółki Komunalnej. Płyty zostaną ułożone w październiku br.

Zbiórka środków jest możliwa dzięki wsparciu i pomocy od strony organizacyjnej Stowarzyszenia Józefin i Pani Prezes Ewy Ilińskiej, osobistemu zaangażowaniu Moniki Bronickiej, jako koordynatora akcji ułożenia dodatkowych płyt.

Jeśli jeździsz tą drogą, to pomóż nam uzbierać brakujące środki
– kliknij w przycisk na dole i w łatwy sposób wpłać pieniądze!

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie!

 

 

Jak wpłacać? INSTRUKCJA:

Wpłacanie pieniędzy zostało maksymalnie ułatwione. Wystarczy kliknąć w powyższy link i wykonać trzy proste kroki:

 

Zaznacz deklarowaną kwotę lub kliknij „inna” i wpisz ile chcesz wpłacić:

krok 1

Wpłatę możesz dokonać błyskawicznie – wybierz ikonę swojego banku lub płatność kartą albo BLIKiem. Wpłata powinna pojawić się na do kilku minut. Możesz również wykonać przelew tradycyjny.

krok 1

Podczas dokonywania wpłaty możesz dołączyć wiadomość, która może również być wyświetlona w komentarzach zbiórki pieniędzy. Masz możliwość podpisać się lub pozostać anonimowy.

krok 3a

 

 

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.