Zaproszenie na spotkanie w sprawie budowy hali produkcyjnej listew przypodłogowych – wtorek 24 lipca godz. 18.00

W imieniu mieszkańców ulicy Złotej i Szafirowej, przedstawicieli sołectwa Chwaszczyno oraz Burmistrza Gminy Żukowo zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na kolejne spotkanie w sprawie budowy hali produkcyjnej listew przypodłogowych, realizowanej przez firmę FOGE w okolicach ul. Złotej w Chwaszczynie.

Udział w spotkaniu wezmą przedstawiciele Urzędu Gminy Żukowo, Starostwa Powiatowego w Kartuzach oraz przedstawiciele firmy FOGE. Spotkanie odbędzie się we wtorek 24 lipca o godz. 18.00 w Strefie Kultury w Chwaszczynie przy ul. Żeromskiego 9. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którym nie jest obojętne, co buduje się w naszej miejscowości.

 

Jolanta Wiercińska

sołtys Chwaszczyna

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.