Zaproszenie na spotkanie mieszkańców rejonu Czarne Błota, osiedla Józefin oraz Kawle 'MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!’

Zapraszamy na przedostatnie już spotkanie w ramach cyku spotkań osiedlowych 'Moja ulica, Moje Chwaszczyno’ – edycja 2018.

Na spotkanie w dniu 14 czerwca (czwartek) na godzinę 19.30 zapraszamy mieszkańców rejonu Czarne Błota, osiedla Józefin oraz Kawle do 'Mariny Białe Żagle’, przy ul. Białe Żagle nad jeziorem Wysockim (boczna od ul. Sambora I) – mapa z lokalizacją mariny w załączeniu.

Na spotkaniu będziemy rozmawiać m.in. o podsumowaniu ustaleń w sprawie własności jeziora Wysockiego, realizacji programu płytowego i kontynuacji budowy oświetlenia dróg gminnych.

Na spotkanie został zaproszony przedstawiciel firmy Interkar, która planuje budowę sieci światłowodowej w Chwaszczynie oraz przedstawiciel Komisariatu Policji w Żukowie aby odpowiedzieć na pytania w kwestiach bezpieczeństwa.

Już teraz prosimy o indywidualną refleksję nad najważniejszymi potrzebami Państwa miejsca zamieszkania, jak również całego Chwaszczyna oraz w jaki sposób chciałbym się zaangażować w jego rozwój. Równocześnie prosimy o zgłoszenie przed spotkaniem dodatkowych tematów, o których chcielibyśmy wspólnie porozmawiać.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Chwaszczyna do czynnego udziału w cyklu spotkań osiedlowych!

Jolanta Wiercińska
Jacek Fopke

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.