Zaproszenie na spotkanie mieszkańców osiedla Dargaczewo oraz w sprawie budowy ulicy Żeromskiego – poniedziałek 23 lipca

 

W imieniu Pana Burmistrza Gminy Żukowo oraz przedstawicieli sołectwa Chwaszczyno zapraszamy serdecznie mieszkańców na dwa spotkania:

 

1) w sprawie zaplanowanej budowy ulicy Żeromskiego w Chwaszczynie, które odbędzie się w poniedziałek 23 lipca o godzinie 18.00 w Strefie Kultury w Chwaszczynie, przy ul. Żeromskiego 9Na spotkaniu będzie przedstawiciel Urzędu Gminy Żukowo pan Wiesław Pałka, koordynator Referatu Inwestycji oraz przedstawiciele Spółki Komunalnej, wykonawcy inwestycji.

2) w sprawie  omówienia lokalnych problemów i potrzeb mieszkańców osiedla Dargaczewo (ulice Węglowa, Poprzeczna, Wybickiego, Łąkowa), które odbędzie się w poniedziałek 23 lipca o godzinie19.00 w Strefie Kultury w Chwaszczynie.

Zapraszam do aktywnego udziału!
Jolanta Wiercińska

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.