Zaproszenie na spotkanie mieszkańców 'MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!’

 

Szanowni Państwo!

Chwaszczyno jest naszym miejscem na ziemi, naszą małą Ojczyzną. Zależy nam wszystkim na jego dynamicznym i zrównoważonym rozwoju. Mając świadomość wielu potrzeb lokalnych dostrzegamy jednocześnie konieczność większej aktywności mieszkańców zarówno w ich definiowaniu jak  i zaspakajaniu. Podejmijmy trud wspólnego określenia naszych potrzeb i zasobów społecznych.  Działając wspólnie możemy osiągnąć więcej!

Sołtys Chwaszczyna Jolanta Wiercińska, Radni gminni Jacek Fopke i Mirosław Nowak oraz Członkowie Rady Sołeckiej zapraszają wszystkich mieszkańców Chwaszczyna do udziału w cyklu spotkań osiedlowych pn. ’MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!’.

 

Wszystkie spotkania odbędą w czerwcu. Aby dotrzeć bezpośrednio do mieszkańców będą organizowane  w różnych lokalizacjach na terenie Chwaszczyna. Przecierać szlaki będziemy z mieszkańcami okolicy Czarne Błota, Kawle i Józefin (17.06 godz. 19.00, bar „Ania” nad jeziorem Wysockim) oraz okolicy ulic Polna, Rewerenda, Dąbrówki i Wiczlińska  (18.06 godz. 19.00, firma Malwa przy ul. Rewerenda). O najbliższych i kolejnych terminach oraz miejscach spotkań informować będziemy poprzez ulotki, portale internetowe i media społecznościowe. Już teraz prosimy o indywidualną refleksję nad najważniejszymi potrzebami Państwa miejsca zamieszkania, jak również całego Chwaszczyna oraz w jaki sposób chciałbym się zaangażować w jego rozwój.

Zapraszamy do aktywnego udziału.

Jolanta Wiercińska
Jacek Fopke
Mirosław Nowak

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.