Zaproszenie na mszę kaszubską.

 {module do-reklamy-intertekst|none}

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Chwaszczynie zaprasza do udziału w kolejnej mszy św. kaszubskiej, która odbędzie się w niedzielę, 20 listopada br. w kościele parafialnym w Chwaszczynie o godz. 15.00.

 

Tradycyjnie, oprawę liturgiczną listopadowej mszy zapewnią chwaszczyńscy strażacy. O muzykę zadba Orkiestra Dęta Gminy Żukowo pod kierunkiem Pawła Gruby.

 

 

Po mszy orkiestra wykona suitę złożoną z kaszubskich melodii, które zostały opracowane na orkiestrę w ramach na zlecenie Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego odziału w Chwaszczynie w ramach projektu pn. „Trąbë grają” dofinansowanego przez Burmistrza Gminy Żukowo.

 

Serdecznie zapraszamy!

ZK-P Chwaszczyno

 

 {module do-reklamy-intertekst-2|none}{module reklama-artykul-n|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.