Zaproszenie do wspólnego śpiewu kolęd

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Chwaszczynie serdecznie zaprasza wszystkich miłośników śpiewania kolęd na „I Òdwitanié z kòlãdą (I Pożegnanie kolędy), które odbędzie się za tydzień, tj. w niedzielę, 29 stycznia w Ośrodku Wypoczynkowym „Oleńka” w Tuchomku ok. 16.30 (zaraz po mszy św. o godz. 15.00).

Każdy uczestnik spotkania otrzyma śpiewnik, z którego podczas 2-godzinnego spotkania wspólnie wykonywane będą utwory wybrane losowo- przy akompaniamencie akordeonu.

Przedsięwzięcie to ma na celu rozwój tradycji śpiewania kolęd polskich i kaszubskich, przypomnienie zapomnianych i naukę nowych utworów, muzyczną integrację i promocję twórczości lokalnej.

 

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny!

 

Dodatkowe informacje:

Tomasz Fopke

prezes o ZKP w Chwaszczynie

0-507-023-977

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.