Zapraszamy do udziału w Ruchu Rozwoju Edukacji!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
Share on print

 

Szkolne Koło Caritas we współpracy z Zespołem Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie organizują Ruch Rozwoju Edukacji, którego celem jest objęcie pomocą uczniów mających problemy w nauce. Wykorzystując praktyki innych w tego typu działaniach, zwracamy się z prośbą do wszystkich studentów, czynnych i emerytowanych nauczycieli oraz ludzi chętnych do podzielenia się swoją wiedzą, do zgłoszenia się do RRE, w roli wolontariuszy.

 

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne uczniów naszej szkoły odbywać będą się na terenie Zespołu Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie oraz na plebanii Parafii pw. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Uczniowie, jak i organizatorzy RRE będą niezmiernie wdzięczni wszystkich chętnym wolontariuszom.

 

Ponadto mamy nadzieję, że podjęte działania przyczynią się do integracji środowiska oraz poczucia wspólnej odpowiedzialności za wykształcenie młodego pokolenia. Chętni wolontariusze proszeni są o składanie deklaracji do udziału RRE w sekretariacie szkoły lub na plebanii parafii.

 

Ruch Rozwoju Edukacji będzie działał zgodnie z opracowanym i przyjętym do realizacji regulaminem. Zajęcia rozpoczną się w bieżącym roku szkolnym po przeprowadzeniu rekrutacji.

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.