Zamiast fontanny, siłownia pod chmurką.

 

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

W dniu 19 sierpnia 2013 roku odbyło się wstępne spotkanie konsultacyjne dotyczące zmiany zakresu projektu parku w centrum Chwaszczyna. W spotkaniu uczestniczyli sołtys Gerard Barsowski, oraz sekretarz Rady Sołeckiej Mirosław Nowak.

 

Urząd reprezentowały Magdalena Czoska – Kierownik Zespołu Rozwoju Gminy i Współpracy Zagranicznej, oraz Iwona Niedzielska – inspektor tej komórki.

 

Na spotkaniu zapadły wstępne ustalenia, że w miejsce fontanny zamontowane zostaną urządzenia fitness dla dorosłych. Zaproponowane rozwiązanie zostanie przedstawione na zebraniu Rady Sołeckiej z gronem osób aktywnych społecznie, przedstawicielami organizacji społecznych działających na terenie naszego sołectwa.

 

Po ewentualnej akceptacji Rady Sołeckiej i obecnych na spotkaniu mieszkańców wsi propozycja powstania „Siłowni pod chmurką” zostanie uwzględniona w dokumentacji projektowej.

 

źródło: tekst i foto nadesłane Mirosław Nowak

radasolecka.pl

 

1

 

2

 

4

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.