Zakaz ruchu na Dargaczewie w czasie trwania giełdy

Stowarzyszenie Nasze Osiedle Dargaczewo (ul. Łąkowa, Wybickiego, Węglowa, Poprzeczna) informuje mieszkańców Chwaszczyna oraz okolic o zmianie organizacji ruchu w tym rejonie.

W obrębie osiedla Dargaczewo wprowadzono znak B-1, który opisuje zakaz ruchu w obu kierunkach. Znak zakazu będzie obowiązywał w każdą niedzielę w godz. 8:00-15:00. Zwolnieni z przestrzegania tego zaostrzenia są mieszkańcy osiedla.

zakaz ruchu 1

Powodem zmiany jest zwiększenie bezpieczeństwa i możliwości poruszania się własnym samochodem, szczególnie podczas trwania giełdy samochodowej w każdą niedzielę.

Wszystkich klientów giełdy kierujemy na wjazd za Lidlem – tam są ustawione znaki kierujące na parking. Gości mieszkańców naszego osiedla zostaną wpuszczeni na wyżej wymienione ulice po weryfikacji przez panów kierujących ruchem na wjeździe ul. Węglowej.

zakaz ruchu 2

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.