Zajęcia sportowe dla mieszkańców Chwaszczyna


 

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Chwaszczyna do udziału w zajęciach sportowych. Dla mieszkańców została udostępniona sala gimnastyczna na terenie Zespołu Szkół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie.

 

Zajęcia będą się odbywały w środy w godzinach od 20.00 – 21.30. Do dnia 6 stycznia 2015 roku można zgłaszać chęć uczestnictwa. Na adres skrzynki e-mailowej RS – radachwaszczyno@wp.pl prosimy o wysłanie zgłoszenia wraz z podaniem e-maila lub numer telefonu oraz dyscypliny sportowej jaką są Państwo zainteresowani.

 

Organizację cyklicznych spotkań sportowych zgłosili mieszkańcy przysiółka Czarne Błota. Zadanie zostało zgłoszone do realizacji w ramach funduszu sołeckiego na 2015 rok. Dlatego sfinansowanie udostępnienia sali gimnastycznej będzie pokryte ze środków funduszu sołeckiego. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

 

 nadesłane: Jolanta Wiercińska

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.