Zagłosuj – pomóż wygrać naszej miejscowości.

 {module do-reklamy-intertekst|none}

Zapraszamy do wzięcia udziału w dodatkowym plebiscycie na nagrodę publiczności. Zagłosuj – pomóż wygrać naszej miejscowości.


Wystarczy kliknąć w poniższy link i podać swoj e-mail:

http://www.konkurs.kss.org.pl/rejestracja.php?wartosc=www.chwaszczyno.pl


Autor zwycięskiej strony otrzyma nagrodę dla swojej społeczności lokalnej.

Każdy głos może pomóc! Powiedz o plebiscycie swoim znajomym, sąsiadom!


Portal Chwaszczyno.pl został uznany za najlepszą stronę sołectwa/wsi w województwie pomorskim i jednocześnie zakwalifikowany do ścisłego ogólnopolskiego finału.

Czytaj więcej:


Strona Chwaszczyno.pl najlepsza w województwie pomorskim


Organizatorem konkursu jest Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów. Jako dobrowolna federacja stowarzyszeń sołtysów zrzesza 28 stowarzyszeń, liczących łącznie ponad 15 000 członków.

Od 1990 r. konsekwentnie wspiera przemiany na polskiej wsi, przede wszystkim z myślą o kształtowaniu obywatelskich postaw na wsi, ugruntowaniu demokracji i wspieraniu partnerskiej współpracy administracji samorządowej i mieszkańców.

solectwa-w-sieci

Oficjalna strona konkursu: http://konkurs.kss.org.pl/index.html

{module dol-artykulu|none}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.