Zaczynają się góry – pojedynek pomiędzy Arką II Gdynia i KS Chwaszczyno

 

W czwartek o godzinie 18.00 sędzia spotkania wyda sygnał dźwiękowy sygnalizujący rozpoczęcie pojedynku pomiędzy Arką II Gdynia i KS Chwaszczyno. Zespoły w tabeli dzieli siedem punktów. To wystarczająca ilość by stwierdzić, że nastroje w obu drużynach są zgoła odmienne. Naszemu klubowi wciąż potrzebne są punkty, by zapewnić sobie utrzymanie w lidze, natomiast jutrzejszy gospodarz ma spokojny byt, nie walczy ani o awans, ani nie musi spoglądać w dół tabeli. 

 

Za nami trzy czwarte sezonu. Wkraczamy w decydującą fazę, która będzie dla nas niezwykle trudna. Siedem kolejek do końca i patrząc na obecną sytuację w tabeli, przyjdzie nam grać z zespołami, które plasują się odpowiednio na miejscach: 5, 2, 4, 7, 3, 8, 6. Jak widać, z pierwszej ósemki wiosną graliśmy tylko z liderem. Przypominając sobie wynik tego spotkania można się zaczerwienić.

 

Nie będzie łatwo w ostatniej ćwiartce sezonu…

 

CZYTAJ WIĘCEJ NA STRONIE KS CHWASZCZYNO

 

www.ks.chwaszczyno.pl

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.