Za nami turniej piłkarski o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo i KS CHWASZCZYNO

 

W minioną niedzielę 01.10.2017 na stadionie piłkarskim w Chwaszczynie odbył się turniej piłkarski o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo i KS CHWASZCZYNO. Dzieci rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych 2008 i młodsi oraz 2010 i młodsi.

W turnieju wystąpiły drużyny rocznik 2008: Bałtyk Gdynia, KS Chwaszczyno, Dragon Bojano, Olimpia Osowa, Vigo Tuchom, zaś w roczniku 2010 KS Sulmin, KS Chwaszczyno, Vigo Tuchom, Olimpia Osowa, Dragon Bojano.

Klasyfikacja sportowa nie była tak ważna jak dobra zabawa i spędzenie niedzieli na sportowo przy bardzo dobrej pogodzie. Zespoły grały systemem każdy z każdym, mecz plus rewanż.
Wszystkie zespoły otrzymały ufundowane przez Burmistrza Gminy Żukowo puchary i dyplomy, zaś zawodnicy otrzymali medale. W każdej drużynie został wytypowany najlepszy zawodnik, który otrzymał pamiątkową statuetkę dla najlepszego zawodnika drużyny.

W imieniu Zarządu Klubu Sportowego CHWASZCZYNO, oraz zawodników biorących udział w turnieju a także kibiców pragniemy gorąco podziękować Panu Burmistrzowi Wojciechowi Kankowskiemu za ufundowanie pucharów i medali dla wszystkich zawodników biorących udział w tym turnieju. Dziękujemy również za samą obecność podczas turnieju. Podziękowania składamy również Ośrodkowi Kultury i Sportu w Żukowie. Podziękowania kierujemy do trenera Marka Liszewskiego i Sylwestra Skrzyńskiego oraz całego zarządu klubu i wszystkich osób którzy pomagali przy turnieju a także do wszystkich mamy które przygotowały słodkie pyszności.

Mamy wielką nadzieję, że w przyszłym roku widzimy się na kolejnym turnieju o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo i KS CHWASZCZYNO.

Rocznik 2008 Rocznik 2010
1.Bałtyk Gdynia 1.Ks Sulmin
2.Ks Chwaszczyno 2.Vigo Tuchom
3.Dragon Bojano 3.Olimpia Osowa
4.Olimpia Osowa 4.Ks Chwaszczyno
5.Vigo Tuchom 5.Dragon Bojano

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.