Wypadek na Oliwskiej w Chwaszczynie. Toyota dachowała.

 

 

W niedzielę (24.05.2015r.) tuż po dwunastej, na ul. Oliwskiej w Chwaszczynie doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe. Jeden z nich dachował.

 

Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że osoba kierująca samochodem marki Toyota Avensis wyjechała z impetem spod sklepu mięsnego na ul. Oliwskiej, mając zamiar skręcić w kierunku Wejherowa, nie opanowała pojazdu i zderzyła się z Fordem Mondeo, który jechał w kierunku ronda. Wyniku zderzenia Toyota dachowała.

 

Jak informuje kartuska Policja, kierująca toyotą 20-letnia kobieta miała prawie promil alkoholu w organizmie.  Dodatkowo nie posiada prawa jazdy. Mieszkanka powiatu kartuskiego odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 2 lat więzienia.


Na miejsce wypadku zostali wezwani m.in. nasi druhowie z OSP Chwaszczyno, którzy mieli za zadanie zabezpieczenie miejsca zdarzenia, udzielenie pomocy przedmedycznej oraz kierowanie ruchem.

 

Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Jedna osoba została odwieziona do szpitala.

 

W zabezpieczaniu miejsca zdarzenia wzięły udział również JRG 4 Gdynia, JRG Kartuzy oraz Policja.

 

 

fot. Mirosława Kas

 

wyp-oliwska-02

wyp-oliwska-03

wyp-oliwska-04

wyp-oliwska-05

wyp-oliwska-06

wyp-oliwska-07

wyp-oliwska-08

wyp-oliwska-09

wypadek-chwaszczyno-24-05-2015-2

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.