Wyniki wyborów w Chwaszczynie

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
Share on print

 

 

 

 

 

 

 

Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania na poszczególnych kandydatów do Sejmu w Chwaszczynie w obu obwodach 1 oraz 16:

Aktualizacja: Lista posłów z okręgu 26

 

 

Pełna lista posłów z okręgu nr 26:

– Marek Biernacki (PO)

– Zbigniew Konwiński (PO)

– Kazimierz Plocke (PO)

– Krystyna Kłosin (PO)

– Tadeusz Aziewicz (PO)

– Stanisław Lamczyk (PO)

– Jerzy Budnik (PO)

– Teresa Hoppe (PO)

– Janusz Śniadek (PiS)

– Jolanta Szczypińska (PiS)

– Dorota Arciszewska-Mielewczyk (PiS)

– Jarosław Sellin (PiS)

– Leszek Miller (SLD)

– Robert Biedroń (RP)

Senatorem zostanie będzie Roman Zaborowski (PO).

 


 

Wyniki poszczególnych kandydatów:


Obwód nr 1 , Okręg wyborczy nr 26:

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
NrNazwisko i imionaLiczba głosów% głosów ważnych% głosów na listę
1 Szczypińska Jolanta Irena 263,64%
14,86%
2 Śniadek Janusz Józef 202,80%
11,43%
3 Arciszewska-Mielewczyk Dorota Irvina 517,14%
29,14%
4 Sellin Jarosław Daniel 152,10%
8,57%
5 Kozak Zbigniew Ryszard 202,80%
11,43%
6 Stanke Piotr Jerzy 50,70%
2,86%
7 Bonkowski Waldemar 131,82%
7,43%
8 Herbowska Grażyna 20,28%
1,14%
9 Barzowski Jerzy 50,70%
2,86%
10 Łuczyk Mariusz Wojciech 00,00%
0,00%
11 Horała Marcin Michał 00,00%
0,00%
12 Stróżyk Michał Bartłomiej 00,00%
0,00%
13 Śliwicki Adam Wojciech 00,00%
0,00%
14 Naczk Jan 10,14%
0,57%
15 Chajnowska-Włodarska Krystyna 00,00%
0,00%
16 Kowalewski Grzegorz Mieczysław 10,14%
0,57%
17 Kińczyk Krzysztof Maria 00,00%
0,00%
18 Wetta Krzysztof Adam 00,00%
0,00%
19 Klepacka Iwona Anna 10,14%
0,57%
20 Mackiewicz-Sasiak Violetta Lilianna 00,00%
0,00%
21 Kępka Teresa 10,14%
0,57%
22 Maciejewski Dariusz Krzysztof 00,00%
0,00%
23 Saulski Arkady Franciszek 10,14%
0,57%
24 Wendt Kinga Stefania 30,42%
1,71%
25 Szulist Grażyna Irena 00,00%
0,00%
26 Kaczyńska Mirosława Anna 40,56%
2,29%
27 Ławrukajtis Beata Agnieszka 50,70%
2,86%
28 Kujawski Robert 10,14%
0,57%
Ogółem17524,51%

 

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza
NrNazwisko i imionaLiczba głosów% głosów ważnych% głosów na listę
1 Jakubiak Elżbieta Renata 50,70%
6,17%
2 Makowski Marek 10,14%
1,23%
3 Adamczyk Bogdan Włodzimierz 00,00%
0,00%
4 Kuczmarski Dariusz Stanisław 00,00%
0,00%
5 Nowak Włodzimierz Zbigniew 00,00%
0,00%
6 Fikus Piotr Mirosław 719,94%
87,65%
7 Urla Zdzisław Józef 00,00%
0,00%
8 Kujawska Wiesława Maria 10,14%
1,23%
9 Wójcik Józef Franciszek 00,00%
0,00%
10 Nowak Piotr Józef 00,00%
0,00%
11 Połoński Marek 00,00%
0,00%
12 Kwaśniewski Adam Dawid 00,00%
0,00%
13 Markowski Paweł 00,00%
0,00%
14 Dera Zofia Janina 00,00%
0,00%
15 Ćwik Jolanta 10,14%
1,23%
16 Lis Anna Krystyna 00,00%
0,00%
17 Serema Wiesława Jadwiga 10,14%
1,23%
18 Schröder Michał Aleksander 00,00%
0,00%
19 Labuda Maria Barbara 00,00%
0,00%
20 Michnal Krzysztof 00,00%
0,00%
21 Bielicki Wojciech Krzysztof 00,00%
0,00%
22 Grygiel-Bagińska Gabriela Józefa 00,00%
0,00%
23 Korus Czesław Romuald 00,00%
0,00%
24 Kwaśniewska Agnieszka Anna 00,00%
0,00%
25 Look Lilianna Maria 00,00%
0,00%
26 Kraszewska Aleksandra Joanna 10,14%
1,23%
27 Cegłowska Kazimiera Anna 00,00%
0,00%
28 Cempel Bernadeta Maria 00,00%
0,00%
Ogółem8111,34%

 

Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
NrNazwisko i imionaLiczba głosów% głosów ważnych% głosów na listę
1 Miller Leszek Cezary 121,68%
48,00%
2 Gardias Dorota 20,28%
8,00%
3 Kowalik Jacek Jakub 00,00%
0,00%
4 Falkowski Mariusz Jacek 00,00%
0,00%
5 Gontarek Piotr Paweł 00,00%
0,00%
6 Maj Marta Magdalena 00,00%
0,00%
7 Różański Andrzej Wawrzyniec 40,56%
16,00%
8 Maciejewska Beata Katarzyna 00,00%
0,00%
9 Sokołowski Krzysztof Andrzej 10,14%
4,00%
10 Woźniak Teresa 10,14%
4,00%
11 Kaszuba Bronisław 00,00%
0,00%
12 Piskorski Zdzisław 00,00%
0,00%
13 Kieza Iwona 00,00%
0,00%
14 Senger Ryszard Stanisław 00,00%
0,00%
15 Zalas Krystian Tomasz 00,00%
0,00%
16 Kuchta Anna Aleksandra 00,00%
0,00%
17 Blindow Dagmara Katarzyna 00,00%
0,00%
18 Kozłowski Wacław Aleksander 10,14%
4,00%
19 Konarska Kinga Łucja 00,00%
0,00%
20 Bowszys Jarosława 00,00%
0,00%
21 Gajowy Michał Grzegorz 00,00%
0,00%
22 Bysewska Teresa Jadwiga 30,42%
12,00%
23 Bochra Maciej Jakub 00,00%
0,00%
24 Pingot Agnieszka Ewa 00,00%
0,00%
25 Wojnowski Arkadiusz 00,00%
0,00%
26 Skowron Karolina Marta 10,14%
4,00%
27 Jaworski Jerzy Mieczysław 00,00%
0,00%
28 Taube Stanisław Kazimierz 00,00%
0,00%
Ogółem253,50%

 

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Ruch Palikota
NrNazwisko i imionaLiczba głosów% głosów ważnych% głosów na listę
1 Biedroń Robert 253,50%
37,31%
2 Gromadzki Jarosław 60,84%
8,96%
3 Golonek Agnieszka Barbara 81,12%
11,94%
4 Nowak Sławomir Piotr 40,56%
5,97%
5 Milewczyk Jarosław Andrzej 20,28%
2,99%
6 Popielski Andrzej 50,70%
7,46%
7 Kruk Tomasz 20,28%
2,99%
8 Grodziski Artur Maciej 20,28%
2,99%
9 Depczyński Rafał Piotr 00,00%
0,00%
10 Krzemiński Michał Krzysztof 00,00%
0,00%
11 Terkiewicz Daria Anna 00,00%
0,00%
12 Komar Barbara Karolina 00,00%
0,00%
13 Darnowska Monika Katarzyna 00,00%
0,00%
14 Pardyka Justyna 10,14%
1,49%
15 Marks Mateusz Łukasz 00,00%
0,00%
16 Olszewska Marta 00,00%
0,00%
17 Janowicz Katarzyna Maria 00,00%
0,00%
18 Suss Anna Maria 20,28%
2,99%
19 Szymczak Sławomir Marian 00,00%
0,00%
20 Wirkus Marcin Szymon 10,14%
1,49%
21 Richert Tomasz Grzegorz 40,56%
5,97%
22 Wiśniewska Barbara 00,00%
0,00%
23 Popielska-Kozieł Alina Aniela 10,14%
1,49%
24 Milewczyk Grzegorz Janusz 10,14%
1,49%
25 Jabłoński Tomasz 00,00%
0,00%
26 Suss Lidia Anna 10,14%
1,49%
27 Bujko Ziemowit Jerzy 20,28%
2,99%
Ogółem679,38%

 

Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
NrNazwisko i imionaLiczba głosów% głosów ważnych% głosów na listę
1 Bujanowicz Stanisława Helena 70,98%
29,17%
2 Kupcewicz Janusz Bogdan 00,00%
0,00%
3 Lewna Hubert Alfons 101,40%
41,67%
4 Doering Henryk Władysław 00,00%
0,00%
5 Wąsikowski Leszek Jan 00,00%
0,00%
6 Elzanowski Czesław Andrzej 10,14%
4,17%
7 Szatkowski Radosław Jan 30,42%
12,50%
8 Batruch Mirosław 00,00%
0,00%
9 Pajura Krystyna Ewa 00,00%
0,00%
10 Pruszak Krzysztof Ludwik 10,14%
4,17%
11 Kołodziejski Zdzisław 00,00%
0,00%
12 Bławat Jerzy Franciszek 00,00%
0,00%
13 Zawadzki Leszek Andrzej 00,00%
0,00%
14 Chyłek Alina Barbara 00,00%
0,00%
15 Dańczak Eugeniusz Antoni 00,00%
0,00%
16 Raduński Andrzej Edward 00,00%
0,00%
17 Konczanin Bogusława 00,00%
0,00%
18 Kurecki Bogdan Jan 00,00%
0,00%
19 Lesner Janusz Czesław 00,00%
0,00%
20 Szpakowski Jerzy 00,00%
0,00%
21 Wiktorowicz-Czapla Elżbieta Marianna 00,00%
0,00%
22 Wirkus Katarzyna Gabriela 00,00%
0,00%
23 Babińska Hanna Antonina 00,00%
0,00%
24 Holak Ewa 00,00%
0,00%
25 Gniazdowska Elżbieta 00,00%
0,00%
26 Dorniak Tomasz 20,28%
8,33%
27 Stencel Janusz 00,00%
0,00%
28 Sahajdak Jadwiga 00,00%
0,00%
Ogółem243,36%

 

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy – Sierpień 80
NrNazwisko i imionaLiczba głosów% głosów ważnych% głosów na listę
1 Meyer Mieczysław Jan 00,00%
0,00%
2 Kamińska Elżbieta 00,00%
0,00%
3 Ewiak Sławomir Adam 00,00%
0,00%
4 Hordyniec Waldemar 00,00%
0,00%
5 Kowalko Małgorzata 00,00%
0,00%
6 Gałecka Beata Bogumiła 00,00%
0,00%
7 Cieślik Krzysztof 00,00%
0,00%
8 Sajna Mariola 00,00%
0,00%
9 Leśniak Agata Agnieszka 00,00%
0,00%
10 Daduń Kamila Zofia 00,00%
0,00%
11 Kościelna Regina Józefa 00,00%
0,00%
12 Daduń Franciszek 10,14%
50,00%
13 Kazimierczak Jerzy 00,00%
0,00%
14 Łunieski Piotr 00,00%
0,00%
15 Gabrych Edyta 00,00%
0,00%
16 Kryszałowicz Tomasz 00,00%
0,00%
17 Ossowski Andrzej Zbigniew 00,00%
0,00%
18 Drążkowski Wojciech Tomasz 00,00%
0,00%
19 Dubiel Irena 00,00%
0,00%
20 Bruska Beata Elżbieta 00,00%
0,00%
21 Bonat Mateusz Waldemar 10,14%
50,00%
Ogółem20,28%

 

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
NrNazwisko i imionaLiczba głosów% głosów ważnych% głosów na listę
1 Biernacki Marek 13819,33%
40,59%
2 Aziewicz Tadeusz 253,50%
7,35%
3 Kłosin Krystyna Maria 121,68%
3,53%
4 Plocke Kazimierz Florian 212,94%
6,18%
5 Hoppe Teresa Jadwiga 638,82%
18,53%
6 Konwiński Zbigniew Marek 10,14%
0,29%
7 Lamczyk Stanisław Józef 304,20%
8,82%
8 Budnik Jerzy Feliks 10,14%
0,29%
9 Zajączkowska Alicja Zenobia 00,00%
0,00%
10 Lisowska Bożenna 00,00%
0,00%
11 Leik Adam Zygmunt 00,00%
0,00%
12 Mikulska Nathalie Nina 10,14%
0,29%
13 Redzimski Leszek Andrzej 81,12%
2,35%
14 Kardaś Jadwiga 20,28%
0,59%
15 Grzeszczuk Halina 00,00%
0,00%
16 Szczepański Marek 00,00%
0,00%
17 Nowak Adam 60,84%
1,76%
18 Kamińska Joanna Katarzyna 30,42%
0,88%
19 Piaskowska Hanna Anna 20,28%
0,59%
20 Zabrocki Dariusz Robert 20,28%
0,59%
21 Kaźmierski Mirosław 10,14%
0,29%
22 Holc Anna Elżbieta 20,28%
0,59%
23 Aftanasiuk-Biedrzycka Alicja Barbara 00,00%
0,00%
24 Kalinowska Jolanta Maria 00,00%
0,00%
25 Daduń Mirosława Janina 10,14%
0,29%
26 Kreft Janusz 40,56%
1,18%
27 Singer Elżbieta 30,42%
0,88%
28 Szumełda Radomir 141,96%
4,12%
Ogółem34047,62%

 

 


 

Obwód nr 16 , Okręg wyborczy nr 26:



Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
NrNazwisko i imionaLiczba głosów% głosów ważnych% głosów na listę
1 Szczypińska Jolanta Irena 243,16%
13,48%
2 Śniadek Janusz Józef 395,14%
21,91%
3 Arciszewska-Mielewczyk Dorota Irvina 364,74%
20,22%
4 Sellin Jarosław Daniel 151,98%
8,43%
5 Kozak Zbigniew Ryszard 233,03%
12,92%
6 Stanke Piotr Jerzy 10,13%
0,56%
7 Bonkowski Waldemar 101,32%
5,62%
8 Herbowska Grażyna 10,13%
0,56%
9 Barzowski Jerzy 50,66%
2,81%
10 Łuczyk Mariusz Wojciech 10,13%
0,56%
11 Horała Marcin Michał 00,00%
0,00%
12 Stróżyk Michał Bartłomiej 00,00%
0,00%
13 Śliwicki Adam Wojciech 00,00%
0,00%
14 Naczk Jan 00,00%
0,00%
15 Chajnowska-Włodarska Krystyna 20,26%
1,12%
16 Kowalewski Grzegorz Mieczysław 00,00%
0,00%
17 Kińczyk Krzysztof Maria 00,00%
0,00%
18 Wetta Krzysztof Adam 00,00%
0,00%
19 Klepacka Iwona Anna 20,26%
1,12%
20 Mackiewicz-Sasiak Violetta Lilianna 00,00%
0,00%
21 Kępka Teresa 40,53%
2,25%
22 Maciejewski Dariusz Krzysztof 40,53%
2,25%
23 Saulski Arkady Franciszek 00,00%
0,00%
24 Wendt Kinga Stefania 30,40%
1,69%
25 Szulist Grażyna Irena 00,00%
0,00%
26 Kaczyńska Mirosława Anna 30,40%
1,69%
27 Ławrukajtis Beata Agnieszka 00,00%
0,00%
28 Kujawski Robert 50,66%
2,81%
Ogółem17823,45%

 

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza
NrNazwisko i imionaLiczba głosów% głosów ważnych% głosów na listę
1 Jakubiak Elżbieta Renata 81,05%
10,96%
2 Makowski Marek 00,00%
0,00%
3 Adamczyk Bogdan Włodzimierz 00,00%
0,00%
4 Kuczmarski Dariusz Stanisław 00,00%
0,00%
5 Nowak Włodzimierz Zbigniew 00,00%
0,00%
6 Fikus Piotr Mirosław 638,30%
86,30%
7 Urla Zdzisław Józef 00,00%
0,00%
8 Kujawska Wiesława Maria 00,00%
0,00%
9 Wójcik Józef Franciszek 00,00%
0,00%
10 Nowak Piotr Józef 00,00%
0,00%
11 Połoński Marek 00,00%
0,00%
12 Kwaśniewski Adam Dawid 00,00%
0,00%
13 Markowski Paweł 00,00%
0,00%
14 Dera Zofia Janina 00,00%
0,00%
15 Ćwik Jolanta 00,00%
0,00%
16 Lis Anna Krystyna 00,00%
0,00%
17 Serema Wiesława Jadwiga 00,00%
0,00%
18 Schröder Michał Aleksander 00,00%
0,00%
19 Labuda Maria Barbara 00,00%
0,00%
20 Michnal Krzysztof 00,00%
0,00%
21 Bielicki Wojciech Krzysztof 10,13%
1,37%
22 Grygiel-Bagińska Gabriela Józefa 00,00%
0,00%
23 Korus Czesław Romuald 00,00%
0,00%
24 Kwaśniewska Agnieszka Anna 00,00%
0,00%
25 Look Lilianna Maria 10,13%
1,37%
26 Kraszewska Aleksandra Joanna 00,00%
0,00%
27 Cegłowska Kazimiera Anna 00,00%
0,00%
28 Cempel Bernadeta Maria 00,00%
0,00%
Ogółem739,62%

 

Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
NrNazwisko i imionaLiczba głosów% głosów ważnych% głosów na listę
1 Miller Leszek Cezary 91,19%
56,25%
2 Gardias Dorota 00,00%
0,00%
3 Kowalik Jacek Jakub 10,13%
6,25%
4 Falkowski Mariusz Jacek 00,00%
0,00%
5 Gontarek Piotr Paweł 00,00%
0,00%
6 Maj Marta Magdalena 10,13%
6,25%
7 Różański Andrzej Wawrzyniec 00,00%
0,00%
8 Maciejewska Beata Katarzyna 10,13%
6,25%
9 Sokołowski Krzysztof Andrzej 00,00%
0,00%
10 Woźniak Teresa 00,00%
0,00%
11 Kaszuba Bronisław 00,00%
0,00%
12 Piskorski Zdzisław 00,00%
0,00%
13 Kieza Iwona 10,13%
6,25%
14 Senger Ryszard Stanisław 00,00%
0,00%
15 Zalas Krystian Tomasz 00,00%
0,00%
16 Kuchta Anna Aleksandra 00,00%
0,00%
17 Blindow Dagmara Katarzyna 00,00%
0,00%
18 Kozłowski Wacław Aleksander 20,26%
12,50%
19 Konarska Kinga Łucja 00,00%
0,00%
20 Bowszys Jarosława 00,00%
0,00%
21 Gajowy Michał Grzegorz 00,00%
0,00%
22 Bysewska Teresa Jadwiga 10,13%
6,25%
23 Bochra Maciej Jakub 00,00%
0,00%
24 Pingot Agnieszka Ewa 00,00%
0,00%
25 Wojnowski Arkadiusz 00,00%
0,00%
26 Skowron Karolina Marta 00,00%
0,00%
27 Jaworski Jerzy Mieczysław 00,00%
0,00%
28 Taube Stanisław Kazimierz 00,00%
0,00%
Ogółem162,11%

 

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Ruch Palikota
NrNazwisko i imionaLiczba głosów% głosów ważnych% głosów na listę
1 Biedroń Robert 202,64%
31,25%
2 Gromadzki Jarosław 30,40%
4,69%
3 Golonek Agnieszka Barbara 70,92%
10,94%
4 Nowak Sławomir Piotr 40,53%
6,25%
5 Milewczyk Jarosław Andrzej 10,13%
1,56%
6 Popielski Andrzej 00,00%
0,00%
7 Kruk Tomasz 30,40%
4,69%
8 Grodziski Artur Maciej 10,13%
1,56%
9 Depczyński Rafał Piotr 10,13%
1,56%
10 Krzemiński Michał Krzysztof 20,26%
3,13%
11 Terkiewicz Daria Anna 00,00%
0,00%
12 Komar Barbara Karolina 10,13%
1,56%
13 Darnowska Monika Katarzyna 10,13%
1,56%
14 Pardyka Justyna 30,40%
4,69%
15 Marks Mateusz Łukasz 30,40%
4,69%
16 Olszewska Marta 10,13%
1,56%
17 Janowicz Katarzyna Maria 00,00%
0,00%
18 Suss Anna Maria 00,00%
0,00%
19 Szymczak Sławomir Marian 10,13%
1,56%
20 Wirkus Marcin Szymon 10,13%
1,56%
21 Richert Tomasz Grzegorz 30,40%
4,69%
22 Wiśniewska Barbara 00,00%
0,00%
23 Popielska-Kozieł Alina Aniela 20,26%
3,13%
24 Milewczyk Grzegorz Janusz 00,00%
0,00%
25 Jabłoński Tomasz 30,40%
4,69%
26 Suss Lidia Anna 20,26%
3,13%
27 Bujko Ziemowit Jerzy 10,13%
1,56%
Ogółem648,43%

 

Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
NrNazwisko i imionaLiczba głosów% głosów ważnych% głosów na listę
1 Bujanowicz Stanisława Helena 20,26%
6,67%
2 Kupcewicz Janusz Bogdan 10,13%
3,33%
3 Lewna Hubert Alfons 101,32%
33,33%
4 Doering Henryk Władysław 00,00%
0,00%
5 Wąsikowski Leszek Jan 00,00%
0,00%
6 Elzanowski Czesław Andrzej 10,13%
3,33%
7 Szatkowski Radosław Jan 20,26%
6,67%
8 Batruch Mirosław 00,00%
0,00%
9 Pajura Krystyna Ewa 20,26%
6,67%
10 Pruszak Krzysztof Ludwik 00,00%
0,00%
11 Kołodziejski Zdzisław 10,13%
3,33%
12 Bławat Jerzy Franciszek 10,13%
3,33%
13 Zawadzki Leszek Andrzej 00,00%
0,00%
14 Chyłek Alina Barbara 00,00%
0,00%
15 Dańczak Eugeniusz Antoni 00,00%
0,00%
16 Raduński Andrzej Edward 00,00%
0,00%
17 Konczanin Bogusława 00,00%
0,00%
18 Kurecki Bogdan Jan 00,00%
0,00%
19 Lesner Janusz Czesław 00,00%
0,00%
20 Szpakowski Jerzy 00,00%
0,00%
21 Wiktorowicz-Czapla Elżbieta Marianna 00,00%
0,00%
22 Wirkus Katarzyna Gabriela 10,13%
3,33%
23 Babińska Hanna Antonina 00,00%
0,00%
24 Holak Ewa 00,00%
0,00%
25 Gniazdowska Elżbieta 10,13%
3,33%
26 Dorniak Tomasz 40,53%
13,33%
27 Stencel Janusz 20,26%
6,67%
28 Sahajdak Jadwiga 20,26%
6,67%
Ogółem303,95%

 

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy – Sierpień 80
NrNazwisko i imionaLiczba głosów% głosów ważnych% głosów na listę
1 Meyer Mieczysław Jan 20,26%
25,00%
2 Kamińska Elżbieta 30,40%
37,50%
3 Ewiak Sławomir Adam 00,00%
0,00%
4 Hordyniec Waldemar 00,00%
0,00%
5 Kowalko Małgorzata 00,00%
0,00%
6 Gałecka Beata Bogumiła 00,00%
0,00%
7 Cieślik Krzysztof 00,00%
0,00%
8 Sajna Mariola 00,00%
0,00%
9 Leśniak Agata Agnieszka 10,13%
12,50%
10 Daduń Kamila Zofia 00,00%
0,00%
11 Kościelna Regina Józefa 10,13%
12,50%
12 Daduń Franciszek 00,00%
0,00%
13 Kazimierczak Jerzy 00,00%
0,00%
14 Łunieski Piotr 00,00%
0,00%
15 Gabrych Edyta 00,00%
0,00%
16 Kryszałowicz Tomasz 10,13%
12,50%
17 Ossowski Andrzej Zbigniew 00,00%
0,00%
18 Drążkowski Wojciech Tomasz 00,00%
0,00%
19 Dubiel Irena 00,00%
0,00%
20 Bruska Beata Elżbieta 00,00%
0,00%
21 Bonat Mateusz Waldemar 00,00%
0,00%
Ogółem81,05%

 

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
NrNazwisko i imionaLiczba głosów% głosów ważnych% głosów na listę
1 Biernacki Marek 16421,61%
42,05%
2 Aziewicz Tadeusz 364,74%
9,23%
3 Kłosin Krystyna Maria 202,64%
5,13%
4 Plocke Kazimierz Florian 273,56%
6,92%
5 Hoppe Teresa Jadwiga 374,87%
9,49%
6 Konwiński Zbigniew Marek 60,79%
1,54%
7 Lamczyk Stanisław Józef 172,24%
4,36%
8 Budnik Jerzy Feliks 40,53%
1,03%
9 Zajączkowska Alicja Zenobia 40,53%
1,03%
10 Lisowska Bożenna 40,53%
1,03%
11 Leik Adam Zygmunt 30,40%
0,77%
12 Mikulska Nathalie Nina 30,40%
0,77%
13 Redzimski Leszek Andrzej 20,26%
0,51%
14 Kardaś Jadwiga 00,00%
0,00%
15 Grzeszczuk Halina 50,66%
1,28%
16 Szczepański Marek 40,53%
1,03%
17 Nowak Adam 70,92%
1,79%
18 Kamińska Joanna Katarzyna 101,32%
2,56%
19 Piaskowska Hanna Anna 10,13%
0,26%
20 Zabrocki Dariusz Robert 10,13%
0,26%
21 Kaźmierski Mirosław 00,00%
0,00%
22 Holc Anna Elżbieta 20,26%
0,51%
23 Aftanasiuk-Biedrzycka Alicja Barbara 10,13%
0,26%
24 Kalinowska Jolanta Maria 40,53%
1,03%
25 Daduń Mirosława Janina 00,00%
0,00%
26 Kreft Janusz 60,79%
1,54%
27 Singer Elżbieta 30,40%
0,77%
28 Szumełda Radomir 192,50%
4,87%
Ogółem39051,38%

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 − 2 =

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.