Wyniki ankiety dotyczącej dalszego przeznaczenia terenu po dawnym przedszkolu.

 

 

Szanowni Mieszkańcy,

Ankieta dotycząca dalszego zagospodarowania terenu po dawnym przedszkolu w centrum Chwaszczyna została zakończona. Była udostępniona w wersji elektronicznej na stronie rady sołeckiej oraz portalu Chwaszczyno.pl, a także w wersji papierowej w sklepie ABC w Chwaszczynie.

Ankiety można było wypełniać do 6.04.2015 roku. Wyniki wypełnionych ankiet w wersji papierowej (17 szt.) zostały dodane do wersji elektronicznej. Łącznie wzięło udział 185 osób.

Ta forma konsultacji społecznych ma charakter pomocniczy a jej wyniki nie są wiążące dla organu.

Zebrane opinie zostaną przekazane Burmistrzowi Gminy Żukowo celem podjęcia decyzji odnośnie dalszego zagospodarowania tego terenu w centrum. Poniżej link do strony z podsumowanymi wynikami ankiety:

http://tnij.org/wyniki_ankiety_przedszkole

Sołtys
Jolanta Wiercińska

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.