WYDARZENIE DLA PASJONATÓW MOTORYZACJI W CH OSOWA

25 i 26 sierpnia Centrum Handlowe Osowa zaprasza wszystkich miłośników motoryzacji oraz zapalonych kierowców na imprezę motoryzacyjną, podczas której będzie można między innymi wziąć udział w szkoleniu z bezpiecznej jazdy czy zobaczyć pokaz driftu.

W ostatni weekend sierpnia w Centrum Handlowym Osowa odbędzie się moto event, organizowany przez Sopockie Stowarzyszenie Sportowe Automobilklub Orski. Przez dwa dni w Centrum eksponowane będą samochody sportowe zawodników Automobilklubu, które brały udział prestiżowych zawodach takich jak wyścigi, rajdy czy rajdy historyczne. Samochody zaprezentują się również w akcji – przewidziano pokaz driftu, czyli techniki jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu. Chętne osoby będą mogły wziąć udział w płatnych przejazdach samochodami sportowymi z zawodnikami driftowymi po parkingu CH Osowa. Zaproszenia na tzw. Taxi Drive będzie można wygrać w konkursie przeprowadzanym na fanpage’u CH Osowa.
Zarówno w sobotę jak i w niedzielę odbywać się będą szkolenia z zakresu bezpiecznej jazdy, które poprowadzą certyfikowani instruktorzy sportów motorowych. W ramach warsztatów przewidziano próby sprawnościowe, test Stewarta czy jazdę w alkogoglach. W zajęciach udział wezmą osoby, które wygrają zaproszenia w konkursach organizowanych na fanpage’u Centrum Handlowego Osowa Komu nie uda się wygrać bezpłatnych przejazdów lub wstępu na warsztaty, ten będzie mógł je wykupić zarówno w pierwszym i drugim dniu wydarzenia, między godziną 17:00 a 18:00.

 

Na terenie Centrum zorganizowane zostaną także szkolenia z pierwszej pomocy oraz z bezpieczeństwa ruchu drogowego – te prelekcje są darmowe.

Bardzo ciekawym elementem wydarzenia będzie prezentacja bolidu zbudowanego przez studentów Politechniki Gdańskiej, w którym jego załoga wyruszać będzie na podbój europejskich torów wyścigowych. To już trzeci i najbardziej zaawansowany bolid zbudowany przez studentów Politechniki Gdańskiej.

Dla tych, którzy chcieliby w zupełnie bezpieczny sposób sprawdzić swój refleks za kierownicą, przygotowano profesjonalny symulator sportowej jazdy oraz zawody samochodów zdalnie sterowanych. Mistrzostwa FC o Puchar Centrum Handlowego Osowa zostaną rozegrane na specjalnym torze, który pojawi się na terenie Centrum. ]

 

„Poprzedni event motoryzacyjny, który odbył się w styczniu w naszym Centrum, cieszył się ogromnym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy ponownie zorganizować wydarzenie będące nie lada gratką dla fanów motoryzacji. Myślę, że będzie to wyjątkowo emocjonujące zakończenie wakacji” – zachęca do przybycia Aleksandra Słowińska, Dyrektorka Centrum Handlowego.

To jednak nie koniec atrakcji przewidzianych na ostatni weekend sierpnia. W sobotę i niedzielę na parkingu Centrum Handlowego Osowa odbywać się będzie festiwal wakacyjnych smaków – czyli zjazd food trucków, serwujących najlepsze dania street foodowe z różnych zakątków świata – Czeczenii, Indii czy Tajlandii. 

Więcej informacji na www.chosowa.pl

 

HARMONOGRAM WYDARZENIA:

25.08 SOBOTA

12.00 – 12.15  – Ceremonia otwarcia moto eventu

12.15 – 12.30 – Pokaz driftu

12.30 – 13.00  – Pokaz pierwszej pomocy MOTOAKTYWNI

13.00 – 13.30 – DRIFT TAXI – płatne przejazdy z zawodnikami driftowymi – dla zwycięzców konkursów z Facebooka

13.30 – 14.30 – Szkolenie z bezpiecznej jazdy samochodem z instruktorami  – AK ORSKI dla zwycięzców konkursów z Facebooka

14.30 – 15.00 – Prezentacja BOLIDU –  PG RACING TEAM  – studentów PG

15.00 – 15.30 – DRIFT TAXI – płatne przejazdy z zawodnikami driftowymi – dla zwycięzców konkursów z Facebooka

15.30 – 17.00 – Szkolenie z bezpiecznej jazdy samochodem z instruktorami  – AK ORSKI dla zwycięzców konkursów z Facebooka

17.00 – 18.00 – DRIFT TAXI – płatne przejazdy z zawodnikami driftowymi – możliwość wykupienia jazd

 

ATRAKCJE STAŁE 12.00 –18.00

Wystawa samochodów sportowych zawodników AK ORSKI

Zawody samochodów zdalnie sterowanych RC PLANET

Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej MOTOAKTYWNI

 

 26.08 NIEDZIELA

12.00 –.12 30 – Pokaz driftu

12.30 – 13.00 – DRIFT TAXI – płatne przejazdy z zawodnikami driftowymi – dla zwycięzców konkursów z Facebooka

13.00 – 14.00 – Szkolenie z bezpiecznej jazdy samochodem z instruktorami  – AK ORSKI dla zwycięzców konkursów z Facebooka

14.00 – 14.30 – Prezentacja BOLIDU PG RACING TEAM  – studentów PG

14.30 – 15.00 – DRIFT TAXI – płatne przejazdy z zawodnikami driftowymi – dla zwycięzców konkursów z Facebooka

15.00 – 17.30 – Szkolenie z bezpiecznej jazdy samochodem z instruktorami  – AK ORSKI dla zwycięzców konkursów z Facebooka

17.00 – 18.00 – DRIFT TAXI – płatne przejazdy z zawodnikami driftowymi – możliwość wykupienia jazd

 

 

ATRAKCJE STAŁE 12.00 – 18.00

Wystawa samochodów sportowych zawodników AK ORSKI

Zawody na  symulatorze  rajdowym – RAGNAR SIMULATOR 3 CITY

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.