Wycinka drzew przy Drodze Krajowej nr 20 na granicy Chwaszczyna i Gdyni.

 

{module do-reklamy-intertekst|none}
Komitet Mieszkańców ul. Rewerenda i Polna w Chwaszczynie zwrócił się do Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni z wnioskiem w sprawie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w rejonie skrzyżowania ul. Rewerenda i Drogi Krajowej nr 20 poprzez wycinkę 5 drzew rosnących w skrajni drogi (po stronie ul. Rewerenda w kierunku Gdyni).

 

 

W odpowiedzi na nasz wniosek ZDiZ w Gdyni w dniach 22, 25 lipca 2013 r. dokonał przedmiotowej wycinki wraz z niwelacją pni. Zabieg ten zdecydowanie poprawił widoczność, zwłaszcza dla kierowców wyjeżdżających z ul. Rewerenda oraz pieszych korzystających z usytuowanego tam przejścia.

Komitet Mieszkańców ul. Rewerenda i Polna w Chwaszczynie pragnie serdecznie podziękować Mieszkańcom Chwaszczyna za poparcie naszej inicjatywy oraz ZDiZ w Gdyni za pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku i podjęte działania, krótko mówiąc za dobrą, gdyńską robotę.

Jacek Fopke
Przewodniczący Komitetu

 

Zdjęcia autorstwa Arkadiusza Obiegłego i Katarzyny Fopke.

wycinka2

 

wycinka3

 

wycinka4

 

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.