Wspaniały sukces judoczki z Chwaszczyna

Podczas rozgrywanych w hali AWFiS Gdańsk w dniach 4-6 października 2013r. 57 Mistrzostw Polski w Judo seniorów brązowy medal w kat. 57kg. zdobyła mieszkanka Chwaszczyna Magdalena Miller. Reprezentująca barwy AZS AWFiS Gdańsk niezwykle obiecująca juniorka w eliminacjach przegrała tylko z mistrzynią polski, a wszystkie walki repasażowe wygrała przed czasem przez ippon.

Brązowy medal judoczki z Chwaszczyna jest tym bardziej godny odnotowania, że zdobyła go po wielu zaciętych walkach w najliczniej obsadzonej na tych mistrzostwach kategorii wagowej wśród kobiet.

To nie jedyny sukces w ostatnim czasie naszej zawodniczki. Na rozgrywanym w dniach 7-8 września 2013r w Bratysławie seniorskim Pucharze Europy Magdalena Miller zajęła wysokie siódme miejsce wśród najlepszych seniorek Europy w swojej kategorii wagowej.

Serdecznie gratulujemy naszej mieszkance i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów!

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.