Włamywacze w rękach policji.


{module do-reklamy-intertekst|none}

Dzięki pracy kryminalnych z Kartuz odpowiedzialności karnej nie uniknie dwóch 18-letnich mieszkańców gminy Żukowo. Policjanci ustalili, że w kwietniu br. włamali się oni do pomieszczenia gospodarczego w Chwaszczynie, skąd ukradli przedmioty o łącznej wartości 15 tys. zł.


W miniony wtorek kryminalni z Kartuz zatrzymali dwóch 18-latków, którzy pod w połowie kwietnia br. włamali się do pomieszczenia gospodarczego na jednej z posesji w Chwaszczynie skąd ukradli m. in. koła samochodowe, 8 szt. armatury sanitarnej oraz 300 metrów kabla instalacji elektrycznej. Łączna wartość strat wyniosła 15 tys. złotych.

 

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


KWP w Gdańsku

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.