Wieczór z Kulturą Kaszubską – Pùrtcë z nowym repertuarem

Koło Gospodyń Wiejskich w Tuchomiu zaprasza w czwartek na kolejny „Wieczór z Kulturą Kaszubską”. W tym roku ponownie wystąpi kabaret Pùrtcë, który przygotował nowe gagi w tym sezonie.

Projekt realizowany przez KGW w Tuchomiu cieszy się ogromnym zainteresowaniem – świadczą o tym liczna frekwencja przybyłych gości oraz miłe recenzje. Co roku panie z Tuchomia zapraszają grupę kabaretową, która przygotowuje wokalno-aktorskie skecze.

W tym roku ponownie wystąpi kabaret Pùrtcë. Młodzi artyści potrafią do rozpuku rozbawić widownię, co udowadniali nie tylko w Tuchomiu, ale również i na Dożynkach Parafialnych – Festynie Kaszubskim w Chwaszczynie. W tym sezonie występują z zupełnie nowym repertuarem.

Występ kabareciarzy uświetni także chór „Strzelenka”. Wokaliści przedstawią najpopularniejsze piosenki kaszubskie. O słodkie podniebienie zatroszczą się Panie z KGW w Tuchomiu, które zaserwują kawę i herbatę z wyśmienitym ciastem.

Wieczór z Kulturą Kaszubską odbędzie się w czwartek 24 maja o godz. 19 w Dworku „Oleńka” w Tuchomiu.

Do ùzdrzeniô!

plakat na wieczór z kulturą kaszubską 2018 2

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.