Ważne! Niedzielne wybory w Chwaszczynie

W najbliższą niedzielę 13 października odbędą się wybory parlamentarne. Lokal wyborczy dla Chwaszczynian przygotowany będzie w budynku Szkoły Podstawowej przy ul. Mickiewicza 16 i będzie otwarty od 7:00 do 21:00.

Jako osoby zaangażowane w rozwój Chwaszczyna zwracamy się z prośbą o udział w głosowaniu. Wraz z Radą Sołecką i lokalnymi liderami prowadzimy akcję profrekwencyjną aby pobić dotychczasowy rekord frekwencji, tym samym potwierdzić, że jesteśmy odpowiedzialnym za przyszłość społeczeństwem obywatelskim. Państwa udział w wyborach będzie również jasnym sygnałem dla wszystkich naszych partnerów, że Chwaszczyno jest społecznością zintegrowaną, która wspólnie potrafi osiągać zamierzone cele.

Dotychczasowa frekwencja wyborcza do Sejmu i Senatu w Chwaszczynie wyglądała następująco:
2007 – 64,32%
2011 – 66,50%
2015 – 69,12 %

Cel frekwencyjny na 2019 jeśli będzie w okolicach 75% to ustanowimy nowy rekord!

Wierzymy, że przy Państwa wsparciu i zaangażowaniu cel ten jest realny!

Akcja profrekwencyjna prowadzona jest również na sołeckim i naszych osobistych profilach na Facebooku. Zachęcamy do udostępniania zamieszczonych tam treści, tak aby wszyscy sąsiedzi i znajomi dowiedzieli się o naszym wspólnym działaniu.

Z wyrazami szacunku,

Aleksandra Nosel – Sołtys
Jolanta Wiercińska – Radna Rady Miejskiej w Żukowie
Jacek Fopke – Radny Rady Miejskiej w Żukowie

 

źródło: Biuletyn sołecki Chwaszczyno

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.