UWAGA! Spotkanie w sprawie podziału funduszu sołeckiego – czwartek, godz. 19.00

 

Serdecznie zapraszamy m. in. przedstawicieli grup mieszkańców, organizacji społecznych, radnych na spotkanie w sprawie wstępnego podzielenia środków funduszu sołeckiego na rok 2016. Podczas spotkania będzie omówiona kwestia przesunięcia środków niewykorzystanych w roku 2015. Spotykamy się w remizie OSP w Chwaszczynie w czwartek 27.08 o godzinie 19.00.

W tym roku nastąpiła zmiana zasad składania wniosków. W załączeniu wzór wniosku do wypełnienia dla przykładowego przedsięwzięcia. Każda propozycja musi być podpisana przez min. 15 pełnoletnich mieszkańców Chwaszczyna.

Ponadto przypomnę, że dzień wcześniej w środę 26.08 o godz. 20.00 przypada cykliczne spotkanie RS na którym omówimy propozycje sołtysa i rady sołeckiej dot. wydatkowania funduszu, kwestię zmiany lokalizacji działki na teren rekreacyjny, remontu pomnika w Centrum oraz podsumowanie ankiety i omówienie zadań do realizacji wynikających z zebranych wniosków mieszkańców po spotkaniach osiedlowych.

 

Wniosek o przyznanie środków z funduszu sołeckiego na 2016 r. 

 

Rada sołecka sołectwa Chwaszczyno
Jolanta Wiercińska – sołtys sołectwa Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.