Uwaga konkurs ! Wymyśl nazwę biegu w Chwaszczynie i zdobądź nagrody!

 

 

Sołectwo Chwaszczyno i organizator imprezy „Kaszuby Biegają” ogłasza konkurs na nazwę pierwszego biegu w Chwaszczynie z cyklu „Kaszuby Biegają”. Chwaszczyno będzie miało przyjemność patronować inauguracji tej imprezy, która odbędzie się 12 marca 2016 r. Trasa będzie liczyła 10 km. i będzie przebiegała od Chwaszczyna do Banina i z powrotem, zataczając pętlę. Do wygrania jest termos, wejściówki na siłownię i fitness, kalendarz oraz vouchery do myjni samochodowej.

Aby wziąć udział w konkursie należy w formularzu poniżej podać propozycję nazwy biegu, który będzie pierwszym z przyszłorocznego cyklu.

 

Na zgłoszenia czekamy do dnia 08 stycznia 2016 r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 11 stycznia 2016 r.

Nagrodą główną w konkursie jest termos znanej firmy Fjord Nansen ufundowany przez Outlet Turystyczny GLOBTREK w Chwaszczynie

kubek termos

Dodatkowo przewidziane są nagrody za najciekawsze pomysły:

1.  Dla dwóch osób, których pomysły będą się najbardziej podobały jest do wygrania całodzienna wejściówka na siłownię oraz zajęcia fitness dla każdej z nich do Modelscy Club Sport w Chwaszczynie.

 

modelscy

2.  Jeden kalendarz na 2016 z autografem Olka Doby, który to w wieku 68 lat przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki ufundowany przez firmę GLOBTREK w Chwaszczynie.

 

kalendarzFjordNansen

3.  5 voucherów do myjni samochodowej w Chwaszczynie ufundowanych przez właściciela firmy Ludwika Secke.


 

Konkurs zakończony, wkrótce wyniki

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.