Urząd Gminy Żukowo będzie dłużej otwarty.

 

Podczas rozmowy burmistrza Wojciecha Kankowskiego z naszą redakcją  (publikowanej w najnowszym numerze gazety Chwaszczyno.pl na str. 4 i 5), zapytaliśmy, czy jest szansa na dłuższe godziny otwarcia Urzędu Gminy Żukowo. Szef żukowskiego magistratu zapewnił nas, że od lutego zostaną wydłużone godziny pracy poszczególnych referatów.

 

Urzędnicy mający do czynienia z bezpośrednią obsługą petentów dotychczas pracowali w poniedziałki do 16:30, we wtorki, środy i czwartki do 15:30, a w piątki do 15:00. Od 2 lutego w poniedziałki i we wtorki godziny obsługi wydłużą się do 17:00.

Zmiana będzie dotyczyła następujących referatów: Komunalnego, Środowiska i Rolnictwa, Urbanistyki i Nieruchomości, Podatków i Opłat, Społecznego, Urzędu Stanu Cywilnego, Biura Obsługi Klienta, samodzielnego stanowiska ds. obsługi sekretariatu Burmistrza, komórek Referatu Spraw Obywatelskich i Administracyjno-Gospodarczych (Dowodów Osobistych, Ewidencji Ludności, Działalności Gospodarczej).

Nowe godziny pracy są spełnieniem obietnicy wyborczej nowego burmistrza. Zapytaliśmy Pana Kankowskiego, czy nie lepiej by było, aby jednego dnia urząd był otwarty do godziny 18:00. – Musimy obserwować, czy wydłużenie godzin pracy w tej formie będzie dogodne dla mieszkańców Gminy Żukowo. Jeśli zainteresowanie popołudniowymi godzinami pracy będzie duże, dostosujemy je do potrzeb petenta. – zapewnił nas burmistrz.

 

Godziny pracy urzędu Gminy Żukowo od 2 lutego:

 

godziny-urzedu

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.