Ukazał się kolejny numer biuletynu sołectwa Chwaszczyno

Drogą elektroniczną Rada Sołecka nadesłała kolejny numer biuletynu Sołectwa Chwaszczyno. Sołtys Jolanta Wiercińska informuje o ważnych wydarzeniach, które będą miały miejsce w najbliższym czasie. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie radasolecka.pl.

 

Pierwsze posiedzenie rady sołeckiej w 2016 r.

W dniu 9 lutego br. (wtorek) o godz. 19:30 odbędzie się pierwsze posiedzenie rady sołeckiej w 2016 r. Spotkanie odbędzie się na terenie remizy OSP przy ul. Żeromskiego 9. Kolejne terminy na cały rok 2016 zostaną ustalone na najbliższym posiedzeniu. Spotkania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców i organizacji. Jeśli mieszkańcy zainteresowani udziałem chcieliby podczas posiedzenia poruszyć konkretny temat/problem, mile widziany wcześniejszy kontakt telefoniczny (500 079 748) lub mailowy (soltys@rada.chwaszczyno.pl) w celu przygotowania do omawianego zagadnienia oraz ustalenia kolejności poruszanych podczas posiedzenia tematów.

 

Modernizacje chwaszczyńskich dróg w 2016 r.

Zachęcamy grupy mieszkańców Chwaszczyna i przedsiębiorców z terenu Chwaszczyna do rozważenia możliwości wsparcia utwardzania naszych dróg. Więcej informacji na stronie: www.radasolecka.pl w kategorii „Aktualności”.

 

Nowe komunikaty na stronie rady sołeckiej

Na stronie www.radasolecka.pl zostały dodane nowe komunikaty dotyczące harmonogramu zbiórki odpadów elektrycznych i elektronicznych w 2016 r. oraz zasady i termin odbioru odpadów wielkogabarytowych w 2016 r..

 

Kwalifikacja wojskowa w 2016 r. na terenie powiatu kartuskiego

Stosownie do postanowień Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Ministra Obrony Narodowej z dnia 21 września 2015 r. w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej w 2016 r., kwalifikacja wojskowa na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zostanie przeprowadzona w dniach od 01 lutego do 29 kwietnia 2016 r.

Osoby z rocznika 1997, z terenu powiatu kartuskiego, powinny stawić się w wyznaczonym terminie w Powiatowej Komisji Lekarskiej w KARTUZACH:

Kartuskie Centrum Kultury
Adres: ul. Klasztorna 1, Kartuzy
Termin: 01.02. – 09.03.2016 r.

Więcej informacji na stronie WKU w Gdyni.

 

Pozdrawiam
Jolanta Wiercińska
sołtys sołectwa Chwaszczyno

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.