Udział w Grand Prix w Czechach. KS Gokken.

26 kwietnia Klub Sportowy Gokken wziął udział w Czeskim Turnieju w Hradec Kralove. Był to pierwszy zagraniczny wyjazd naszych podopiecznych. Wiedzieliśmy, że nasi zawodnicy są w dobrej formie, ale sukces nawet nas zaskoczył.

 

Nasza zawodniczka po rewelacyjnych walkach wygrała konkurencje kadetki 14-15lat +54 oraz kadetki 14-15 lat OPEN, dzięki czemu zajęła 9 miejsce w rankingu zawodników. Gdyby tego było mało Sara wygrała 1:0 z aktualną v-ce Mistrzynią Świata w Karate WKF!

 

W zawodach wzięło udział ponad 1000 zawodników z 91 klubów z 16 państw. Była to wielka impreza i bardzo cieszy nas fakt, że nasz klub zajął 8 miejsce w klasyfikacji medalowej. Z Polskich klubów wyprzedził nas tylko klub z Tczewa.

 

KS Gokken/Agata Uwijała

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.