Uczniowie z SP w Miszewie walczą o profesjonalne boisko. Oddaj bezpłatny głos

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Miszewie nie tylko aktywnie uczestniczyli w akcji Rowerowy Maj i najliczniej reprezentują Gminę Żukowo w cyklu Małe Kaszuby Biegają, ale również aktywnie starają się o nowoczesne wyposażenie boiska sportowego.

 

Szkoła Podstawowa w Miszewie bierze udział w konkursie organizowanym przez firmę Śnieżka. Nagrodą główną jest profesjonalne, wielofunkcyjne boisko ze sztuczną nawierzchnią. Aby ją zdobyć, należało nakręcić film o Wf-ie marzeń. Tak wygląda film uczniów z Miszewa:

Do pełnego sukcesu potrzebne są jeszcze tylko głosy dla filmu konkursowego Szkoły Podstawowej im. Jana Trepczyka w Miszewie.

Oddanie głosu trwa niecałą minutę i można oddać swój głos w prosty sposób:

• klikamy w link TUTAJ,
• podajemy swój email i wpisujemy kod CAPTHA,
• wchodzimy na skrzynkę i akceptujemy otrzymany link (dopiero wtedy głos zostaje zaliczony).

Głosowanie trwa do 18 czerwca, a głosować można codziennie.

Oddanie głosu nic nie kosztuje, ale dla dzieci z SP w Miszewie każdy głos jest bezcenny.

 

źródło: zukowo.pl

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.