Turniej Mikołajkowy dla Olafka

 

Mamy ogromną przyjemność zaprosić do udziału w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej dla zawodników z roczników 2005 i młodsi, który odbędzie się 13 grudnia  w Żukowie.

 

Turniejowi będzie towarzyszył szczytny cel charytatywny dla Olafka podczas którego odbędzie się licytacja super przedmiotów od firm dołączających się do naszej akcji.

 

Ponadto w tracie turnieju przewidziane są liczne atrakcje jak: kącik dla mamy w strefie piękności, strefę relaksu, strefę doradztwa dietetycznego i kącik malucha oraz gość specjalny Święty Mikołaj:)

 

W turnieju wezmą udział drużyny z:  Tczewa,  Mostów, Redy, Chwaszczyna, Gdyni, Bojano, Wejherowa

 

Turniej odbędzie się 13 grudnia 2015, godz. 9.00 – 14.00 na Hali Widowiskowo – Sportowej  przy Gimnazjum nr 2 w Żukowie.

 

 

ORGANIZATOR: Centrum Zdrowia i Aktywności KatjaSPA

 

Przyjaciele imprezy: Salon Urody Pure Beauty Justyna Młyńska, ANA-TEL Monika Jacak Partner Orange, DACCO oraz inni

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.