Triumf Chwaszczyna w zmaganiach gospodyń wiejskich

 

Reprezentantki wszystkich ośmiu gmin powiatu kartuskiego wzięły udział w III edycji Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich. Impreza po raz kolejny odbyła się w hali sportowej I Lo w Kartuzach. Komisja konkursowa najwyżej oceniła panie z Chwaszczyna i to one pojadą na turniej wojewódzki.

 

Program zmagań gospodyń jak co roku obfitował w niezwykle widowiskowe i przepełnione humorem konkurencje. Wymagały one jednak wielu godzin przygotowań, a przede wszystkim pomysłowości i oryginalności. Licznie zgromadzona publiczność miała dzięki temu gwarancję świetnej zabawy, kosztując przygotowanych specjalnie na tę okazję potraw, podziwiając bogato ustrojone stoiska i śmiejąc się z wykonywanych skeczy i scenek tematycznych.

 

Jury nie miało więc łatwego zadania. Niemniej, udało się wybrać zwyciężczynie sobotniej rywalizacji. Najwyżej oceniono panie z koła gospodyń w Chwaszczynie. To one zdobyły tegoroczne Grand Prix i w nagrodę reprezentować będą powiat kartuski w turnieju wojewódzkim, który odbędzie się 6 kwietnia w Sztumie.

 

Czytaj więcej:

źródło: http://kartuzy.info/wiadomosc,14851,Triumf-Chwaszczyna-w-zmaganiach-gospodyn-wiejskich.html

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.