Teraz zarejestrujesz samochód w Żukowie. W poniedziałek otwarcie Zamiejscowego Punktu Wydziału Komunikacji

Dnia 15 kwietnia (poniedziałek) o godz. 8:00 nastąpi otwarcie Zamiejscowego Punktu Wydziału Komunikacji w Żukowie przy ul. Prusa 49 (budynek, w którym mieści się Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej).

Pan Starosta Bogdan Łapa wraz z Zarządem Powiatu Kartuskiego podejmując taką decyzję, kierował się głównie poprawą warunków pracy w Kartuzach oraz przybliżeniem urzędu do mieszkańca.

wk zukowo4

Pragnę podkreślić, iż ponad 30% petentów Wydziału Komunikacji w Kartuzach to mieszkańcy Gminy Żukowo.

wk zukowo6

Burmistrz Gminy Żukowo Pan Wojciech Kankowski ma też swój wkład w otwarcie tego punktu, gdyż gmina będzie pokrywała koszty najmu lokalu. To jest wynik bardzo dobrej współpracy Zarządu Powiatu Kartuskiego z wszystkimi gminami powiatu.

wk zukowo5

Piotr Fikus
Wicestarosta Powiatu Kartuskiego

wk zukowo2

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.