Sukces Gokken na najważniejszych zawodach karate w Polsce

Nasi zawodnicy wrócili właśnie z XXXVII MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW – KARATE WKF, które po raz kolejny odbyły się we Wrocławiu.

38 klubów wystawiło 161 reprezentantów w kategoriach kumite (walki) oraz kata (układu ruchów). Klub Sportowy Gokken wystawił 11 zawodników w kumite indywidualnym oraz drużynowym.

ks gokken mistrzostwa polski wroclaw 1

Zdobyliśmy aż 6 medali – 1 złoty i 5 brązowych – co sklasyfikowało nas na 7 miejscu.

ks gokken mistrzostwa polski wroclaw 4

Był to najważniejszy Polski turniej i nasi zawodnicy nie zawiedli, każdy z nich wrócił z medalem. Nasi zawodnicy stoczyli świetne walki na bardzo wysokim poziomie. W ubiegłym roku udało nam się przywieźć tylko dwa medale.

ks gokken mistrzostwa polski wroclaw 5

Nasi medaliści to:
– złoto w kategorii do 61kg, Sara Elwart
– brąz w kategorii do 68 kg, Agata Uwijała,
– brąz w kategorii do 60 kg, Dominik Korbolewski,
– brąz w kategorii do 75kg, Filip Wendt,
– brąz w kategorii do 84 kg, Mariusz Migdalski,
– brąz w kumite drużynowym mężczyzn w składzie: Dominik Korbolewski, Klemens Edwald, Mariusz Migdalski, Filip Wendt, Paweł Wendt.

ks gokken mistrzostwa polski wroclaw 7

Gratulujemy również sukcesów zaprzyjaźnionym klubom: Gdańskiemu Klubowi Karate Do oraz Klubowi Karate Shotokan w Lęborku!

ks gokken mistrzostwa polski wroclaw 3

 

Klub Sportowy Gokken

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.